کد خبر: 139825 A

نرخ طلا و ارز در روز یکشنبه؛

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر گفت: با توجه به تحولات سیاسی و اقتصادی چند روز اخیر از فردا و همزمان با آغاز به کار بورس‌های جهانی باید منتظر تغییرات قیمتی در اونس جهانی باشیم.

رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر از تغییر قیمت انس جهانی به دلیل تحولات سیاسی خبر داد.

کشتی آرای رییس اتحادیه کشوری طلا و جواهر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص تغییرات قیمت طلا و سکه اظهار داشت: تغییرات نرخ ارز در دو سه روز گذشته موجب تغییراتی در طلا شده است به همین جهت و با توجه به تحولات سیاسی و اقتصادی چند روز اخیر از فردا و همزمان با آغاز به کار بورس‌های جهانی باید منتظر تغییرات قیمتی در اونس جهانی باشیم.

وی با اشاره به قیمت سکه در بازار افزود: سکه تمام بهار آزادی در بازار امروز با کاهش ۲ هزار تومانی ۸۷۷ هزار تومان فروخته شد و سکه نیم بهار آزادی نیز با همین میزان افت قیمت ۴۴۱ هزار تومان و سکه ربع بهارآزادی با کاهش۴ هزار تومانی ۲۶۶ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

کشتی‌آرای ادامه داد: همچنین قیمت سکه یک گرمی ۱۷۴ هزار تومان است همچنین قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۸۹ هزار و ۴۰۰ تومان است.

به گزارش ایلنا، صرافان بازار ارز نرخ هر دلار آزاد را برای فروش ۲۹۴۵ تومان گذاشتند که نسبت به روز قبل ۵ تومان افت قیمت را متحمل شد، همچنین هر یورو نیز با افزایش ناچیز ۳ تومانی را ۴۰۳۵ تومان فروخته شد، گفتنی است در بازار امروز هر پوند را ۴۸۶۵ تومان و هر درهم امارات را ۸۰۸ تومان معامله می‌شود.

فردا شاهد تغییر قیمت جهانی طلا هستیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر