کد خبر: 141216 A

معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛

امیدواریم که امسال با مشکلات سال گذشته به خصوص گرانی و کمبود پرتقال در ایام نوروز مواجه نشویم.

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: بسته نظارتی و پالایش بازار شب عید تهیه و مقدمات اجرای آن در حال فراهم شدن است.

به گزارش ایلنا، مجتبی فراهانی معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با اشاره به نزدیک شدن ماه های پایانی سال، از آغاز طرح های نظارتی بازار شب عید خبر داد و افزود: تهیه این بسته نظارتی مطابق سال های گذشته صورت می گیرد ضمن اینکه سیب، پرتقال و سایر کالاهای پرمصرف عمده مواردی است که مقدمات لازم برای جلوگیری از هرگونه تخلف در مورد آنها اتخاذ می شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای بهمن ماه طرح تشدید نظارت بر بازار تامین کالای شب عید آغاز شده است، اظهار داشت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال نظارت ها بر بازار توزیع شدت بیشتری خواهد یافت.

فراهانی اضافه کرد: در حال حاضر در مرحله بررسی، کنترل و نظارت تامین کالا هستیم و با بررسی چالش های بازار شب عید از پنج سال تا کنون، امسال سعی کردیم نقاط ضعف سال های قبل برطرف شود.

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در ادامه تصریح کرد: معضلات و مشکلات شناسایی شده به تمام استان های کشور ابلاغ شده است، و امیدواریم که امسال با مشکلات سال گذشته به خصوص گرانی و کمبود پرتقال در ایام نوروز مواجه نشویم.

فراهانی سپس در خصوص تعداد بازرسان طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید، گفت: ۳ هزار و ۵۰۰ بازرس و ۲۱ هزار ناظر افتخاری به صورت نامحسوس در طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید حضور دارند.

بسته نظارت بر بازار شب عید تهیه شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر