کد خبر: 141223 A

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛

امید است که مشکلات شهرک های صنعتی با حمایت بانک صنعت و معدن و سایر بانک‌ها حل شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از احیا و فعال سازی شهرکهای صنعتی در مناطق کمتر برخوردار خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید محمد علی سید ابریشمی در جمع صنعتگران و صاحبان صنایع کهکیلویه و بویر احمد با بیان مطلب فوق گفت: با فعال‌سازی شهرک‌های صنعتی در مناطق کمتر برخوردار، اشتغال و تولید در این مناطق رونق خواهد گرفت.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با بیان اینکه مشکلات عمده صنعتگران و سرمایه گذاران در ارتباط با تسهیلات بانکی است خاطر نشان کرد: باید با راهکارهای درست و منطقی مشکلات صنایع را برطرف کنیم.

سید ابریشمی با انتقاد از روند پرداخت تسهیلات بانکها به صنایع افزود: با احیای توان بانکها و تغییر روند پرداختها به شکوفا شدن صنایع کمک خواهیم کرد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه تولید کنندگان نباید تنها به کمکهای مالی توجه کنند اظهار کرد: تولیدکنندگان می توانند با کمک شرکای جدید و فروش اوراق قرضه درصدد رفع مشکلات خود برآیند.

سید ابریشمی در راستای مسائل و مشکلات صنعتگران، افزود: امید است که مشکلات شهرک های صنعتی با حمایت بانک صنعت و معدن و سایر بانک‌ها حل شود.

در پایان سید ابریشمی و هیات همراه از شهرک‌های صنعتی کهکیلویه و بویر احمد بازدید کردند و بعد از بازدید ها با استاندار کهکیلویه و بویر احمد دیدار و به بحثو تبادل نظر پرداختند.

طی مراسمی سهراب بنام به عنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرکهای صنعتی کهکیلویه و بویر احمد معرفی و از زحمات فضل الله جمالیان تقدیر شد.

فعال سازی شهرک‌های صنعتی در مناطق کمتر برخوردار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر