کد خبر: 142689 A

رئیس انجمن خودروسازان فرانسه:

رئیس انجمن خودروسازان فرانسه با اشاره به اهمیت صنعت ایران برای فعالان اقتصادی فرانسه گفت: هر ۲ کشور پیشینه صنعتی یکسان دارند و نسبت به آینده همکاری آنها امیدواری بالایی وجود دارد.

فرانسه به عنوان یک شرکت فرانسوی همانند ایران است و فکر می‌کنیم که هر ۲ کشور پیشینه صنعتی یکسان دارند و نسبت به آینده همکاری آنها امیدواری بالایی وجود دارد.

به گزارش ایلنا، پاتریک بلین در همایش اقتصادی سرمایه‌گذاری ایران و فرانسه با اشاره به اینکه تجار فرانسوی از سالهای گذشته با تجار ایرانی آشنا بوده و می‌دانند که چقدر چارچوب صنعتی کشور ایران برای آنها اهمیت دارد، اظهار داشت: چند ماه گذشته اشتیاقی برای ایجاد رابطه تجاری با ایران را شروع کردیم که همایش بین‌المللی خودرو حاکی از این تمایل بود و در حال حاضر نیز بعد از ۲ ماه توانستیم مجدد در این همایش شرکت کنیم و این نشان می‌دهد شرکت‌های خارجی اخیرا برای حضور در فعالیتهای اقتصادی ایران آمادگی لازم را دارند.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۲۰ تاجر فرانسوی در این همایش شرکت کرده‌اند که از همه قسمتهای صنعتی فرانسه در بین آنها هستند، گفت: این سفر فرصتی را فراهم می‌کند که چشم‌اندازی برای همکاری در صنعت و اقتصاد ایران داشته باشیم و در ماه‌های اخیر امیدواری‌های زیادی بر بازیابی اقتصاد ایران ایجاد شده و امیدواریم شرکت‌های فرانسوی با توجه به اشتیاقی که دارند بتوانند در این بازیابی اقتصادی مشارکت کنند.

رئیس انجمن خودروسازان فرانسه در پایان گفت: فرانسه به عنوان یک شرکت فرانسوی همانند ایران است و فکر می‌کنیم که هر ۲ کشور پیشینه صنعتی یکسان دارند و نسبت به آینده همکاری آنها امیدواری بالایی وجود دارد.

خوذرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر