کد خبر: 142716 A

ابهاماتی در ارسال کد ملی به شماره‌هایی که از قبل اعلام شده بوجود آمده است آیا واقعا پالایش دقیقی در نحوه تعیین جامعه هدف صورت گرفته؟

در حالی که سبد کالایی به بسیاری از کارگران تعلق نگرفته است صاحب یکی از مجتمع‌های تجاری تهران در حوالی خیابان جمهوری مشمول دریافت سبد کالایی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از زمان آغاز توزیع سبد کالایی تا امروز که ۳ روز از آن می‌گذرد اخبار متعددی در خصوص ابهامات این سبد منتشر شده است اما مهم‌ترین موضوع در نحوه توزیع مرحله اول سبد کالایی موضوع کرامت انسانی است که زیر سوال رفت.

طی روزهای گذشته و با وجود سرما و بارش برف در اکثر نقاط کشور در توزیع این سبد صحنه‌های بدی رقم خورد، ازدحام جمعیت و در مواردی دعوا و مجروح شدن برخی برای دریافت سبد کالایی بازخوردی منفی در جامعه و البته در برخی رسانه‌های خارجی به همراه داشت.

البته ابهاماتی نیز در ارسال کد ملی به شماره‌هایی که از قبل اعلام شد بوجود آمده است آیا واقعا پالایش دقیقی در نحوه تعیین جامعه هدف صورت گرفته؟

به نظر می‌رسد مشمولان و جامعه هدف به صورت تصادفی انتخاب شده‌اند زیرا صاحب یکی از مجتمع‌های تجاری تهران با ارسال کد ملی به شماره ۷۰۰۷۹۹ مشمول دریافت سبد کالایی شده است اما یکی از نظامیان بازنشسته با ارسال پیامک متوجه شده که مشمول دریافت سبد نیست.

مواردی از این قبیل، دست به دست هم داده تا این اقدام دولت یازدهم کار‌شناسی نشده و عجولانه مطرح شود و به نظر می‌رسد دولت با سرعت بیشتری برای حل این مشکلات باید اقدام کند.

سبد کالایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر