کد خبر: 142800 A

رئیس اتاق اصناف ایران تاکید کرد:

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به شرایط جوی و مشکلات پیش آمده به دلیل بارش سنگین برف در استانهای شمال و غرب کشور از تمامی صنوف خواستار مساعدت ویژه در تأمین اقلام و مایحتاج مورد نیاز شهروندان این استان‌ها شد.

اصناف استانهای شمال و غرب کشور مساعدت ویژه‌ای با شهروندان داشته باشند.

به گزارش ایلنا، «قاسم نوده فراهانی» با اعلام آمادگی اتاق اصناف ایران و جامعه صنفی کشور برای کمک به شهروندان مناطق درگیر با بارش سنگین برف مخصوصاً استانهای شمال و غرب کشور، افزود: از رؤسای اتاق‌های اصناف، هیئت مدیره اتحادیه‌ها و تمامی صنوف درخواست می‌گردد که در جهت تسهیل دسترسی شهروندان و رفع مشکلات، تأمین اقلام و کالاهای مورد نیاز، مساعدت، همکاری و هماهنگی با مردم در شرایط سخت جوی فعلی را داشته باشند.

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه اصناف همیشه و در تمامی صحنه‌ها در بین مردم حضور داشته‌اند، اظهار داشت: هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف و هیئت مدیره اتحادیه‌ها در استانهای شمال و غرب کشور وضعیت موجود را بررسی و هر چه سریعتر اقدام به تأمین، توزیع و تسهیل دسترسی شهروندان به مایحتاج روزمره خود نمایند.

فراهانی ادامه داد: در این شرایط حساس نیاز است که اصناف با شهروندان همکاری و تعامل بیشتری داشته باشند تا در تأمین نیازهای خود با مشکلی مواجه نشوند.

وی از هیئت رئیسه اتاق‌های اصناف و هیئت مدیره اتحادیه‌های صنفی استان‌ها و شهرستانهای شمال و غرب کشور خواست؛ علاوه بر مدیریت و تجزیه و تحلیل شرایط موجود، با مسئولان و نهادهایی که برای کمک به شهروندان اقدام می‌نمایند همکاری لازم را داشته باشند.

اصناف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر