کد خبر: 146383 A

مدیرعامل اتحادیه سراسری شرکت های تعاونی لاستیک و روغن؛

در پی مذاکراتی که با معاونت دفتر تنظیم بازار صورت گرفت مقرر گردید تا در جلسه ای که با حضور انجمن صنعت تایر و این اتحادیه در چند روز آینده برگزار خواهد شد عرضه لاستیک از سوی کارخانجات از سر گرفته شود.

با توجه به نزدیک شدن به ایام سفرهای نوروزی و افزایش تقاضای بازار امید می رود با قول مساعدی که از سوی مسئولین داده شده تا قبل از پایان سال توزیع لاستیک را همچون روال گذشته داشته باشیم.

محمد رضا آل سارا مدیرعامل اتحادیه سراسری شرکتهای تعاونی لاستیک، روغن و فیلتر کشور در گفتگو با خبرنگار ایلنا اظهار داشت: در چند ماه اخیر توزیع لاستیک از سوی این اتحادیه به واسطه عدم عرضه لاستیک متناسب با نیاز بازار از سوی کارخانجات با مشکلاتی مواجه شده بود

وی افزود: در پی مذاکراتی که با معاونت دفتر تنظیم بازار صورت گرفت و همچنین قول مساعدی که داده شد مقرر گردید تا در جلسه ای که با حضور انجمن صنعت تایر و این اتحادیه در چند روز آینده برگزار خواهد شد عرضه لاستیک از سوی کارخانجات از سر گرفته شود.

آل سارا افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام سفرهای نوروزی و افزایش تقاضای بازار امید می رود با قول مساعدی که از سوی مسئولین داده شده تا قبل از پایان سال توزیع لاستیک را همچون روال گذشته داشته باشیم.

لاستیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر