کد خبر: 150034 A

وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد؛

کلیه مشمولان سرپرستان خانوارهای سه، دو و یک نفره شامل کارگران شاغل و مستمری بگیران با حقوق بیش از پنج میلیون ریال و کارکنان دولت دارای بیمه‌های تامین اجتماعی می‌توانند از روز ۱۲ اسفند ماه جاری تا پایان سال ۹۲ به مراکز عرضه کالا مراجعه و نسبت به دریافت سبد رایگان کالا اقدام نمایند.

مشمولان سرپرستان خانوارهای سه، دو و یک نفره شامل کارگران شاغل و مستمری بگیران با حقوق بیش از پنج میلیون ریال و کارکنان دولت دارای بیمه های تامین اجتماعی به مراکز عرضه کالا مراجعه نمایند.

به گزارش ایلنا، وزارت صنعت، معدن و تجارت با صدور اطلاعیه شماره هفت، مرحله تکمیلی توزیع سبد کالای نوبت اول را برای سایر سرپرستان خانوارها اعلام کرد.

برپایه این اطلاعیه کلیه مشمولان سرپرستان خانوارهای سه، دو و یک نفره شامل کارگران شاغل و مستمری بگیران با حقوق بیش از پنج میلیون ریال(پانصد هزار تومان) و کارکنان دولت دارای بیمه های تامین اجتماعی می‌توانند از روز ۱۲ اسفند ماه جاری تا پایان سال ۹۲ به مراکز عرضه کالا مراجعه و نسبت به دریافت سبد رایگان کالا اقدام نمایند.

همچنین به منظور صرفه جویی در زمان به متقاضیان توصیه می شود قبل از مراجعه به مراکز توزیع به یکی از روشهای ذیل از تخصیص سبد کالا مطمئن شوند.

۱ - شماره تلفن ثابت ۸۴۸۰۲۲۲۲(۰۲۱)(۹۰ خط)

۲ - مراجعه به درگاه اینترنتی www. yranehkala. ir

۳ - ارسال کد ملی از طریق پیامک به شماره های ۵۰۰۰۴۹۹ یا ۷۰۰۷۹۹

۴ - ارسال کد ملی به شماره #۷۹۹* از طریق تلفن همراه

فهرست و نشانی مراکز توزیع از طریق مراجعه به پایگاه اینترنتی بالا قابل دسترسی است. درصورت وجود هرگونه مشکل در دسترسی به کالا لطفاً از طریق تلفن گویای شبانه روزی ۱۲۴ در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.

توزیع آخر سبد کالای نوبت اول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر