کد خبر: 150148 A

قیمت سکه و ارز در بازار روز یکشنبه؛

در بازار سکه هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید ۹۷۱ هزار تومان، ربع سکه، ۴۹۶هزار تومان، ربع سکه ۲۹۶ هزار تومان و سکه گرمی نیز با قیمت ۱۹۵ هزار تومان معامله می‌شود.

با نزدیک شدن به ایام نوروز و افزایش تقاضا برای طلا و سکه قیمت ها بازار روند رو به رشد قیمت‌ها را طی می‌کند ضمن اینکه در بازار ارز نیز طی روزهای اخیر روند صعودی نرخ را در تمامی واحدهای پرفروش پولی شاهد هستیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امروز یکشنبه ۱۱ اسفند ماه هر دلار آمریکا با طی روند صعودی در بازار آزاد با ۲۰ تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۳۰۴۰ تومان فروخته می‌شود.

صرافان همچنین هر پوند انگلیس را با ۴۵ تومان افزایش ۵۰۹۰، یورو با افزایش ۳۰ تومانی ۴۲۰۰ تومان و هر درهم امارات را با ۸ تومان افزایش ۸۳۳ تومان عرضه کردند.

در بازار سکه نیز هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید با ۲هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته ۹۷۱ هزار تومان، ربع سکه با هزار تومان افزایش ۴۹۶هزار تومان، ربع سکه با ۴ هزار تومان افزایش بها ۲۹۶ هزار تومان و سکه گرمی نیز با قیمت ۱۹۵ هزار تومان معامله می شود.

امروز بازار طلا نیز روند رو به رشدی را طی کرد به نحوی که هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۹۰۰ تومان افزایش نرخ ۹۸۵۰۰ تومان بفروش می‌رسد.

قیمت‌ها در بازار سکه و ارز داغتر شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر