کد خبر: 161058 A

رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی کشور در گفتگو با ایلنا؛

در سبد اول حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار تن مرغ تویع شد که در سبد دوم کالا توزیع بیش‌تر از این میزان پیش‌بینی می‌شود / با افزایش تولید گمان نمی‌رود در سبد دوم خبری از مرغ خارجی باشد.

رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی کشور گفت: در سبد اول کالا تعدادی مرغ خارجی توزیع شد که موجب نارضایتی برخی هم‌وطنان شد در سبد دوم با افزایش تولید خبری از مرغ‌های خارجی نخواهد بود.

محمد یوسفی رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص تامین مرغ سبد دوم کالا اظهار داشت: مرغ‌هایی که توسط شرکت پشتیبانی امور دام از ما خریداری و ذخیره‌سازی شده است کفاف سبد دوم کالا را می‌دهد.

وی با اشاره به میزان مرغ توزیع شده در سبد کالا افزود: در سبد اول حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار تن مرغ تویع شد که در سبد دوم کالا توزیع بیش‌تر از این میزان پیش‌بینی می‌شود.

یوسفی تاریخ نگهداری مرغ‌های ذخیره شده را یک سال اعلام کرد و ادامه داد: ذخیره‌سازی که انجام شده است از دی ماه ۹۲ به بعد تا کنون بوده است که خرید از طرف شرکت پشتیبانی و ذخیره ادامه دارد.

وی در خصوص اینکه عده زیادی از طعم مرغ سبد اول ناراضی بودند، گفت: مرغی که از طرف ما داده شد با نظارت دامپزشکی و امور دام بود که فاقد هرگونه عیب و نقصی بود.

رییس انجمن صنفی پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی کشور تصریح کرد: در سبد اول کالا مقداری مرغ خارجی توزیع شد که ممکن است آن تعداد موجب نارضایتی هم‌وطنان شده باشد که البته با افزایش تولید گمان نمی‌رود در سبد دوم خبری از مرغ خارجی باشد.

در سبد دوم کالا خبری از مرغ خارجی نیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر