کد خبر: 173109 A

براساس مصوبه کارگروه تدابیر امنیتی شورای عالی امنیت ملی، رسته صرافی از رسته‌های تحت پوشش اتحادیه صنف طلا و جواهر حذف شده است.

اتحادیه‌های طلا و جواهر سراسر کشور با ارسال نامه‌ای به صرافی‌های زیرمجموعه خود اعلام کردند: با توجه به مصوبه شورای عالی امنیت ملی، رسته صرافی از رسته‌های تحت پوشش اتحادیه طلا و جواهر حذف شده است.

به گزارش ایلنا، براساس مصوبه کارگروه تدابیر امنیتی شورای عالی امنیت ملی، رسته صرافی از رسته‌های تحت پوشش اتحادیه صنف طلا و جواهر حذف شده است.

بر همین اساس به تازگی اتحادیه‌های صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه استان‌ها، با ارسال نامه‌ای به صرافی‌های تحت پوشش خود، اعلام کردند: با توجه به این مصوبه، رسته صرافی از رسته‌های تحت پوشش اتحادیه صنف طلا و جواهر حذف شده است. لذا پروانه کسب شما از درجه اعتبار ساقط است.

در این نامه از صرافی‌های دارای پروانه از اتحادیه صنف طلا و جواهر خواسته شده لاشه پروانه کسب را هر چه سریع‌تر تحویل دهند.

علت حذف پروانه کسب این صرافی‌ها، لزوم مراجعه و کسب پروانه فعالیت از بانک مرکزی است زیرا فعالیت این افراد مشمول قانون بازار غیرمتشکل پولی می‌شود.

صرافی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر