کد خبر: 181509 A

رئیس اتحادیه تولید‌کنندگان گوشت در گفت‌وگو با ایلنا:

گوشت گرم گوسفندی در نمایشگاه با نرخ ۲۴ هزار تومان و در سطح شهر با نرخ ۲۷۵۰۰ تا ۲۸ هزار تومان و گوشت مخلوط گوساله نیز با نرخ ۲۸۵۰۰ تومان به مصرف کننده فروخته می‌شود.

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان گوشت گوساله با اشاره به اینکه در ماه رمضان گوشت افزایش قیمت نخواهد داشت، گفت: گوشت در نمایشگاه‌های طرح ضیافت با ۱۰ تا ۱۵ درصد کاهش عرضه می‌شود.

علی خندان‌رو رئیس اتحادیه تولید‌کنندگان گوشت گوساله‌ استان تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص تغییر قیمت گوشت در ایام ماه رمضان گفت: قیمت گوشت در ایام ماه رمضان تغییری نکرده و هیچ افزایش قیمتی نخواهد داشت.

وی افزود: در حال حاضر گوشت منجمد وارداتی از برزیل با نرخ ۱۶۵۰۰ تومان و گوشت منجمد داخلی ۱۵۵۰۰ تومان در سطح نمایشگاه‌های ضیافت عرضه می‌شود.

خندان رو تصریح کرد: گوشت گرم گوسفندی در نمایشگاه با نرخ ۲۴ هزار تومان و در سطح شهر با نرخ ۲۷۵۰۰ تا ۲۸ هزار تومان و گوشت مخلوط گوساله نیز با نرخ ۲۸۵۰۰ تومان به مصرف کننده فروخته می‌شود.

وی با بیان اینکه گوشت با ۱۰ تا ۱۵ درصد تفاوت قیمت در نمایشگاه عرضه می‌شود، گفت: در حال حاضر بخصوص ایام ماه رمضان هیچ کمبودی بابت تامین گوشت مصرفی وجود ندارد و دام نیز به میزان کافی موجود است.

رئیس اتحادیه تولید‌کنندگان گوشت گوساله‌ استان تهران خاطرنشان کرد: حکیمیه، بوستان ولایت، ارم و مصلای تهران نمایشگاه‌های طرح ضیافت هستند که گوشت گوسفندی عرضه می‌کنند.

اعلام قیمت انواع گوشت در ایام ماه رمضان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر