کد خبر: 195673 A

رییس اتاق اصناف کشور در گفت‌و‌گو با ایلنا:

ساماندهی اصناف حرف امروز بنده نبوده است و از ابتدای تاسیس اتاق اصناف کشور در دوره سید محمد خاتمی این موضوع را مطرح کرده بودم و حال که دوباره به اتاق بازگشته‌ام تلاش دارم در زمینه ساماندهی اقدامات اساسی را انجام دهم.

رییس اتاق اصناف کشور گفت: برای رسیدن به هدف اصلی براساس اولویت درحال حرکت هستیم.

علی فاضلی، درگفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در خصوص آخرین وضعیت اصناف، گفت: قصد ندارم فعالیت‌های دیگران را زیر سئوال ببرم اما باید بگویم طی سالهای گذشته اصناف از هدف اصلی خود فاصله گرفته است و براساس این مهم تلاش شده است تا برنامه ریزی‌های لازم در دستورکار قرار گیرد.

وی ادامه داد: هم اکنون کار‌شناسان اقتصادی که در خصوص اصناف مطالعاتی داشته‌اند و آنان در زمینه برنامه ریزی با ما همکاری دارند و ما امیدواریم با کمک آنان هرچه سریع‌تر چالش‌های موجود و بر سر راه اصناف را با استفاده از مباحثعلمی از سر راه برداریم.

رییس اتاق اصناف کشور همچنین به موضوع ساماندهی اصناف اشاره کرد و در این خصوص اظهارداشت: ساماندهی اصناف حرف امروز بنده نبوده است و از ابتدای تاسیس اتاق اصناف کشور در دوره سید محمد خاتمی این موضوع را مطرح کرده بودم و حال که دوباره به اتاق بازگشته‌ام تلاش دارم در زمینه ساماندهی اقدامات اساسی را انجام دهم.

وی حرکت درچارچوب قانون را یکی از اولویت‌های خود در اتاق اعلام کرد و در این زمینه نیز گفت: هر زمان که قانون در کشور به درستی به اجرا درآمده است ما توانسته‌ایم به نتیجه مطلوب دست یابیم و براین اساس باید بگویم که تمامی فعالیت‌هایی که قرار است در اتاق انجام شود و همچنین درحال انجام است براساس قانون بوده و خواهد بود.

سید محمد خاتمی قانون زمینه ایلنا اتاق اولویت ساماندهی اصناف حرکت براساس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر