کد خبر: 195979 A

۴۰ میلیون اوراق به ارزش ۵۶۰.۴ میلیارد ریال در ۱۶هزار و ۸۱۳ نوبت در روزجاری در بازارهای فرابورس به نام سهامداران جدید ثبت شد و شاخص فرابورس ۰.۷۲ درصد رشد ۵.۷۳ واحد صعود کرد و به ۸۰۰.۵۶ واحد رسید.

بازار امتیاز تسهیلات مسکن در روزجاری با کاهش اندک قیمت روبرو شد و نرخ هر ورقه امتیاز تسهیلات مسکن اردیبهشت ۹۲ به ۹۳۷ هزار و ۷۸۷ ریال رسید.

به گزارش ایلنا، ۴۰ میلیون اوراق به ارزش ۵۶۰.۴ میلیارد ریال در ۱۶هزار و ۸۱۳ نوبت در روزجاری در بازارهای فرابورس به نام سهامداران جدید ثبت شد و شاخص فرابورس ۰.۷۲ درصد رشد ۵.۷۳ واحد صعود کرد و به ۸۰۰.۵۶ واحد رسید.
در این میان همچون روز گذشته، معامله ۳.۵ میلیون سهم سرمایه‌گذاری مسکن تهران بیشترین حجم معاملات را داشت. از سوی دیگر سرمایه گذاری اقتصاد نوین، صنعتی مینو و بیمه نوین کمترین حجم معاملات را از آن خود کرد.
افزون بر این؛ در بازار اوراق با درآمد ثابت، بیشترین حجم معاملات به مبادله ۱۴۵ هزار و ۵۳۰ ورقه اوراق اجاره رایتل اختصاص داشت.
همچنین در بازار ETF، خرید و فروش ۵۲ هزار و ۲۴۴ واحد صندوق سرمایه گذاری اطلس از بیشترین حجم معاملات برخوردار بود.
این گزارش می‌افزاید: بازار امتیاز تسهیلات مسکن نیز در روزجاری با کاهش اندک قیمت روبرو شد و نرخ هر ورقه امتیاز تسهیلات مسکن اردیبهشت ۹۲ به ۹۳۷ هزار و ۷۸۷ ریال رسید.

اوراق مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر