کد خبر: 341511 A

ایلنا: مدیر بازاریابی و فروش شرکت خدمات فنی رنا از آغاز به کار فروشگاه مرکزی رنا و ارائه برنامه فروش ویژه قطعات یدکی خودروهای سایپا دیزل در این فروشگاه خبر داد.

ایلنا: مدیر بازاریابی و فروش شرکت خدمات فنی رنا از آغاز به کار فروشگاه مرکزی رنا و ارائه برنامه فروش ویژه قطعات یدکی خودروهای سایپا دیزل در این فروشگاه خبر داد.

به گزارش ایلنا، مهدی آزاد ملکی با اعلام خبر فوق گفت: با توجه به افتتاح فروشگاه مرکزی رنا در فضای جدید، به تمامی مشتریان حضوری تخفیف تعلق می گیرد و تمامی شرکت ها، ارگان ها، فعالان بازار قطعات خودرو و تمامی مشتریان سایپا دیزل می‌توانند با مراجعه به فروشگاه مرکزی قطعات یدکی رنا از تخفیف ویژه بهره‌مند شوند.

مدیر بازاریابی و فروش رنا ادامه داد: از این پس فروش اتاق های محصولات سایپا دیزل نیز در قطعات قابل عرضه توسط فروشگاه رنا انجام می شود.

آزاد ملکی افزود: با راه‌اندازی فروشگاه مرکزی قطعات یدکی فرصتی برای سایر فعالان عرصه قطعات خودرو فراهم شده است تا با دریافت مستقیم کالا از رنا، در هزینه و وقت خود صرفه جویی کنند. اطمینان از اصلی بودن قطعات و کیفیت مورد تایید سازنده خودرو از دیگر ویژگی‌های خرید از این فروشگاه به شمار می‌رود.

لازم به ذکر است فروشگاه مرکزی قطعات یدکی با هدف توسعه سهم رنا از بازار قطعات یدکی، ارائه مستقیم قطعات اصلی و پاسخگویی به نیاز مشتریان و همچنین جهت سهولت دسترسی به قطعات اصلی رنا راه اندازی شده که با این اقدام، امکان حضور در محل و ارائه درخواست‌ها به صورت حضوری نیز فراهم شده است.

مشتریان در صورت نیاز می‌توانند جهت خرید قطعات یدکی اصلی محصولات سایپا دیزل به آدرس تهران، کیلومتر 19 جاده مخصوص کرج، جنب کفش بلا مراجعه نمایند. همچنین شماره تلفن‌های44993672 ، 44987420پاسخگوی سوالات مشتریان محترم می‌باشد.

جاده خودرو شماره تلفن صرفه جویی کفش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر