کد خبر: 341554 A

شرکت لیزینگ ایران خودرو کشنده فوتون را با تسهیلات ویژه ای در اختیار متقاضیان قرار می دهد.

ایمان فرجام نیا مدیرعامل شرکت لیزینگ ایران خودرو، ضمن اعلام این خبر گفت: به منظور ارایه تسهیلات به متقاضیان خودروهای سنگین، طرح فروش لیزینگی کشنده فوتون به اجرا گذاشته شده است. وی افزود: تعداد این خودروی کار در این طرح محدود بوده و با همکاری شرکت ایران خودرو دیزل فروش آن به صورت لیزینگی در آینده قابل توسعه و افزایش است.

فرجام نیا درباره قابلیت های کشنده فوتون گفت: این خودرو از محصولات شرکت ایران خودرو دیزل، دارای موتور کامینز ساخت کشورآمریکا و گیربکس ZF ساخت کشورآلمان است که در سیستم های نیروی محرکه روز دنیا و همچنین تکنولوژی ایمنی معتبرترین برند جهان محسوب می شوند. وی درباره قوای محرکه این محصول اظهار کرد: قدرت موتور این کشنده دارای 420 اسب بخار در 1900 دور در دقیقه بوده و استاندارد آلایندگی آن  3EURO است.

 مدیرعامل لیزینگ ایران خودرو تاکید کرد: قابلیت‌های فنی و ایمنی این خودرو به مراتب بالاتر از خودروهای کشنده مشابه بوده و خدمات پس از فروش این محصول در سراسر کشور در نمایندگی های شرکت ایران خودر و دیزل در دسترس مشتریان است.

لازم به ذکر است، متقاضیان می توانند با مراجعه به نشانی اینترنتیWWW.LICO.IR  و یا مراجعه حضوری به شرکت لیزینگ ایران خودرو واقع در خیابان سهرودی شمالی خیابان هویزه غربی پلاک 122 و یا تماس با شماره های تلفن 81691107، 81691101، 81691102 و 81691190  نسبت به ثبت نام و ارایه مدارک اقدام کنند.

استاندارد ایران خودرو تلفن جهان خدمات پس از فروش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر