کد خبر: 373609 A

گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه برنامه های خود برای ایجاد تنوع و پاسخ به سلیقه های مختلف، خودروهای رنو کپچر و سوزوکی گرندویتارا را در سبد فروش فوری خود قرار داد.

به گزارش ایلنا به نقل از ایکوپرس، معاون بازایابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام این خبر گفت: در برنامه فروش اعلام شده محصولات رنو کپچر و سوزوکی گراندویتارا به صورت فوری و اعتباری به مشتریان عرضه می شود.

مصطفی خان کرمی افزود: در این طرح، محصول کپچر که رنگ سقف با بدنه آن متفاوت است، در رنگ های متنوع و جذاب عرضه شده و قدرت انتخاب بالایی را به مشتری می دهد. وی با اعلام قیمت قطعی 105 میلیون تومان برای این محصول اظهار کرد: فروش محصول کپچر، فوری و موعد تحویل نیز 30 روز در نظر گرفته شده است.

خان کرمی ادامه داد: محصول سوزوکی گراندویتارا با گیربکس دستی نیز به صورت اعتباری با پیش پرداخت 50 و 70 میلیون تومان و شرایط مناسب اقساط به متقاضیان عرضه می شود.

وی تاکید کرد: برنامه فروش از ساعت 9 صبح فردا –دوشنبه- آغاز و تا پایان اردیبهشت ماه ادامه دارد. خان کرمی یادآور شد: ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، ثبت نام را متوقف کند.

متقاضیان می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجاز سراسر کشور و یا سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی   ikco.iranecar.comنسبت به ثبت نام برای خرید محصولات اقدام کنند.

 

ایران خودرو معاون فروش پایان اردیبهشت کپچر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر