کد خبر: 383206 A

گروه‌صنعتی ایران‌خودرو در راستای فراهم کردن امکان خرید برای گروه‌های مختلف درآمدی و تامین سلایق و انتظارات مشتریان، طرح پیش‌فروش بلندمدت محصولات خود را آغاز کرد.

به گزارش ایلنا، معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش ایران‌خودرو در این باره گفت: در طرح پیش‌فروش بلندمدت، مشتریان علاوه بر دریافت سود مشارکت 22 درصد، از میزان قابل توجهی هدایا و تسهیلات و تخفیف زیر قیمت بازار، در زمان تحویل نیز بهره‌مند می‌شوند.

مصطفی خان‌کرمی افزود: زمان تحویل خودرو به مشتری علاوه بر مزایای یادشده،‌ مبلغ تخفیف نیز از بهای فروش خودرو کاسته شده و مشتری قادر به پرداخت مابه التفاوت خواهد بود.

وی ضمن اشاره به استقبال فعالان بازار و مصرف‌کنندگان از این طرح اظهار کرد: خودروهای پژو 206 صندوقدار و پژو405 بنزینی SLX با مبالغ پیش‌پرداخت 15 و 13 میلیون تومان با موعد تحویل بهمن 95 و اردیبهشت 96 به متقاضیان عرضه می‌شود.

وی امکان پرداخت اقساطی مابه‌التفاوت زمان تحویل و امکان صلح تا دوبار، با شرایط ذکر شده در بخش‌نامه را از دیگر مزایای این روش اعلام کرد.

گفتنی است، طرح پیش‌فروش بلندمدت ایران‌خودرو از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو به نشانی www.ikco.com و یا مراجعه به نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور در دسترس متقاضیان قرار دارد.

ایران خودرو پژو خودرو گروه های مختلف مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر