کد خبر: 392644 A

رئیس اتحادیه سراجان تهران:

رئیس اتحادیه سراجان تهران گفت: اجرای مصوبه ادغام اتحادیه‌های همگن باید در جهت ارتقای صنوف باشد و همه جوانب و نیازهای اصناف در آن لحاظ شود.

به گزارش ایلنا به نقل از اتاق اصناف ایران محسن خردمند افزود: در اجرای مصوبه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور، ادغام اتحادیه ها باید کار به صورت دقیق و در نظر گرفتن معیارهای صنفی باشد و مسایل فنی اتحادیه در آن دیده شود و چنانچه در این خصوص سهل انگاری شود با ضرر و زیان اصناف همراه خواهد شد.

وی تصریح کرد: اجرای این مصوبه باید گونه ای باشد که شرایط قبلی اتحادیه مانند اموال و کارمندان و هیات مدیره اتحادیه ها محفوظ بماند و مشکل خاصی برای اعضای اتحادیه به وجود نیاید.

خردمند افزود: ادغام چند اتحادیه همگن در قالب یک اتحادیه باعث قوی تر شدن آن اتحادیه به لحاظ نیروی کار و اعضای تحت پوشش خواهد شد و کارایی و عملکرد اتحادیه را بالا خواهد برد.

وی اظهار کرد: در حال حاضر برخی از اتحادیه ها هستند که  به لحاظ مشکل مالی توانایی اداره کردن اتحادیه را ندارند و با مشکلات عدیده ای همراه هستند که اگر این اتحادیه تحت پوشش اتحادیه بزرگتر قرار بگیرند به لحاظ مالی مشکلات شان برطرف می‌گردد.

خردمند تعداد واحدهای صنفی فعال در اتحادیه سراجان تهران را یک هزار و ۷۰۰ واحد برشمرد.

 

ایران پوشش مشکلات نیروی کار مشکل مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر