کد خبر: 405723 A

ایلنا: محمد رضا نعمت زاده در آخرین روز از هفته دولت از 4 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی اشتهارد بازدید و طرح توسعه 2 واحد را افتتاح کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از شاتا، وزیر صنعت ،معدن و تجارت که به عنوان معین دولت صبح امروز به  استان البرزرفت دقایقی پیش با حضور در شهرک صنعتی اشتهارد از طرح های در حال ساخت و تکمیل شده این شهرک صنعتی بازدید کرد.

 نعمت زاده با حضور در شرکت صنعت غذایی کوروش و کاشت نهال در محوطه این واحد، طرح توسعه این شرکت تولید کننده روغن خوراکی را افتتاح کرد.

با افتتاح این طرح، ظرفیت تولید این واحد که  از 2 هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات استفاده کرده است به 110 هزار تن در سال افزایش یافت و در مجموع برای یک هزار و 500 نفر شغل ایجاد شد.

وزیر صنعت طرح توسعه شرکت صنایع لاستیکی سهند را نیز افتتاح کرد. این شرکت تسمه نقاله مقاوم در برابر سایش ، نفت و روغن و آجدار تولید می کند و برای 170 نفر نیز اشغل ایجاد شد.

وی هم چنین از واحد تولیدی در حال ساخت پارس فولاد که با سرمایه گذاری شرکت ایتالیایی در حال ساخت است،  بازدید کرد و از نزدیک مراحل ساخت و تکمیل این طرح را جویا شد. این شرکت قرار است قطعات فولادی برای ماشین‌های نورد تولید کند .

محمرضا نعمت زاده هم چنین از  شرکت در حال ساخت تولیدکننده دخانیات بازدید کرد.

وزیر صنعت،معدن و تجارت در این بازدید ها از نزدیک در جریان مشکلات این واحدها قرار گرفت و دستور رفع و بررسی مشکلات این واحدها را صادر کرد.

 

دولت صنعت مشکلات وزیر صنعت معدن و تجارت واحد صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر