کد خبر: 412582 A

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات شعار هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی«ایران تله کام 2016» را تعیین و اعلام کرد.

به گزارش ایلنا؛ هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی«ایران تله کام 2016» در روز های آینده برگزار خواهد شد وبر این اساس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات«توسعه ارتباطات،دسترسی آسان به اطلاعات برای همه» را شعار هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی ابلاغ کرد.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این شعار را با هدف گسترش دامنه ارتباطات مخابراتی و شبکه های اینترنتی و پوشش فراگیری این ارتباطاعات در سراسر کشور، تعیین و مشخص کرده است.

گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابراتی ایران که بزرگ ترین نمایشگاه صنایع مخابراتی منطقه خاورمیانه محسوب می شود، هفته آینده با حضور و مشارکت ده ها شرکت داخلی و خارجی، در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

در این نمایشگاه 220شرکت و واحد تولیدی داخلی و 95 شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنان از 22کشورجهان؛ آخرین دستاوردهای خود را در زمینه ارتباطات، مخابرات و فناوری اطلاعات در معرض دید کارشناسان و علاقه‌مندان قرار می دهند.

اسپانیا،اسلواکی،انگلستان،امارات متحده عربی،آفریقای جنوبی،آلمان،جمهوری چک، چین،ژاپن،سوئد،فرانسه، فنلاند،قزاقستان،کانادا، کره جنوبی،کویت، لهستان،هلند،هند، ویتنام و یونان کشورهائی هستند که درهفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی«ایران تله کام 2016»حضور و مشارکت دارند.

در این نمایشگاه، علاوه بر افزایش تعداد شرکت های داخلی، تعداد کشورها و شرکت خارجی نیز نسبت به سال گذشته حدود 22 درصد افزایش یافته است. 

هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی«ایران تله کام 2016» از 4تا7 مهرماههر روز از ساعت 9 تا 17 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

 

 

ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران قزاقستان مخابرات نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر