کد خبر: 414992 A

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران:

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در سفر یک روزه به استان قزوین اعلام کرد: در دولت تدبیر و امید تاکنون دو هزار و 782 واحد تولیدی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی که راکد و تعطیل بوده اند به چرخه تولید بازگشته اند.

به گزارش ایلنا،  علی یزدانی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی لیا افزود: این واحدهای تولیدی احیا شده در حال حاضر دوباره به چرخه تولید کشور باز گشته اند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در ادامه روان سازی فرایندهای مربوط به واگذاری زمین در شهرک‌ها و نواحی صنعتی در قالب حق انتفاع و بهره برداری و بخشودگی جرائم مربوط به قرارداد با سرمایه گذاران به عنوان سیاست های مهم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در راستای حمایت از تولید و پیشبرد اقتصاد مقاومتی برشمرد و گفت: با این اقدام به دنبال تقویت بخش تولید به‌ ویژه در بخش صنایع متوسط و کوچک هستیم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت یادآور شد: میزان بخشودگی جرائم مربوط به قرارداد با سرمایه گذاران در شهرک‌ها و نواحی صنعتی 4 هزار میلیارد ریال می باشد که در صورت مراجعه متقاضیان 90 درصد آن برای حمایت از صنعتگران و در راستای تقویت بخش تولید و پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی بخشوده می گردد.

وی یادآور شد: در راستای حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه گذاران بخش صنعت امسال در 500 شهرک و ناحیه صنعتی کشور نیز با افزایش قیمت زمین برای واگذاری روبرو نبودیم.

در حال حاضر 950 شهرک و ناحیه صنعتی مصوب در کشور وجود دارد که 778 مورد آنها فعال بوده و کار واگذاری زمین به سرمایه گذاران در آنها انجام می شود.

استان قزوین ایران دولت سرمایه گذاران صنایع کوچک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر