کد خبر: 439076 A

ایلنا: همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات،بازاریابی و صنایع وابسته، صدها شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و ۱۲ کشور خارجی؛نوین ترین و جدیدترین روش ها، فنون،تنکولوژی ها و صنایع مرتبط با بازاریابی و تبلیغاترا در معرض دید مخاطبان قرار می دهند.

به گزارش ایلنا؛ سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات،بازاریابی و صنایع وابسته؛در این نمایشگاه که از ۱۵ تا ۱۸ دیماه درمحل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزارمی شود بیش از ۳۰۰ شرکت داخلی و۶۰ خارجی از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ترکیه، ژاپن، چین، کره جنوبی، ایتالیا، آلمان، سوییس، تایوان،فرانسه، امارات متحده عربی، اسپانیا وبلژیک حضور و مشارکت دارند.

نمایشگاه امسال نسبت به سال گذشته از لحاظ کیفی و تنوع محصول دارای رشد قابل توجه بوده و از سوی شرکت های داخلی و خارجی رشدی حدود ۲۰ درصدی یافته است.

رونمایی و ثبت اختراع اولین دستگاه cnc برش فوم تولید داخلی پنج محوره، رونمایی از جدیدترین دستگاه چاپ flat bed بروی اجسام سخت با کیفیت بسیار بالا تا ضخامت ۱۰ سانتیمتر و نمایش جدیدترین ماشین عرض ۵ متر UV سازگار با محیط زیست طبق  استانداردهای اروپا؛ برخی از برنامه های ویژه سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات ، بازاریابی و صنایع وابسته است.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است چند هییت بازرگانی از کشورهای عراق، امارات، افغانستان، کویت، هند، پاکستان، کره و تایوان با حضور در این نمایشگاه ضمن بازید از غرفه ها و سالن ها، با شرکت های ایرانی وارد مذاکرات تجاری شوند.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات ، بازاریابی و صنایع وابسته در فضائی بالغ بر ۲۵ هزار متر مربع و در سالن های 6-7-27-31A-31B-40 -40 A-41-41 B و فضای باز برپا خواهد شد و در آن خدمات و صنایع تبلیغات (محیطی ، محاطی ، دیجیتالی ورایانه ای)،تبلیغات کالا، محصولات وخدمات، تکنولوژی دیجیتال، انواع چاپ، تجهیزات و ملزومات چاپ،رسانه ها و وسایل ارتباط جمعی، فن آوری ارتباطات،علائم تبلیغاتی، نشان های تجاری و فرهنگی،تبلیغات کالاهای صادراتی،فعـالیتهایبازاریـابیوتحقیقدربازار،تکنیـک های بازاریابی و پیشبـرد فروش،شبکه های مجازی،تبلیغات اینترنتی،تبلیغات مخابراتی،ماشیـنهایچاپالکترونیکی،طراحـیبستهبنـدی و دیگر صنایع و خدمات مرتبط عرضه می شود

برگزاری یک همایش و چند نشست و کارگاه علمی و تخصصی با موضوعات مبانی تحقیقات بازاریابیو آموزش تکنیک های تبلیغات و پیشبرد فروش برخی دیگر از برنامه های جانبی این نمایشگاه است.

معرفی بازارهای جدید صادراتی، ارائه راهکارهای چگونگی حفظ بازارهای صادراتی،حمایت از صنعت تبلیغات ، ارتقای سطح کمی و کیفی و تبیین اهمیت و جایگاه تبلیغات بین افراد جامعه و بنگاههای اقتصادی،آشنایی با تکنیک های بازاریابی و پیشبرد فروش، آشنایی با ماشین آلات جدید چاپ دیجیتال و چاپ سه بعدی و ترویج فرهنگ بازاریابی جهت موفقیت بیشتر در بازارهای رقابتی مهمترین اهداف برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات،بازاریابی و صنایع وابسته است.

بی شک دردنیای امروز نقش تبلیغات و بازاریابی درعرصه اقتصادی غیر قابل انکار است و آن دسته از بنگاه های اقتصادی می توانند در گود رقابت باقی بمانند که بهترین و نوین ترین برنامه های تبلیغاتی و بازاریابی را برای خود داشته باشند و بی‌تردید گذار موفق و ورود به عرصه های جهانی منوط به رشد و توسعه توان تبلیغات و دانش بازاریابی است لذا برگزاری چنین نمایشگاههای می تواند از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تبلیغات،‌ بازاریابی و صنایع وابسته از ۱۵تا ۱۸ دی ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

 

تبلیغات جامعه جمهوری اسلامی ایران رشد نمایشگاه بین المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر