کد خبر: 108203 A

باحضور رئیس صدا و سیما؛

قطع شبکه ماهواره‌ای، اعمال تحریم‌های اقتصادی و ایجاد ناامیدی و یاس در جامعه از جمله ترفندهای دشمنان انقلاب اسلامی است.

ایلنا: عزت‌الله ضرغامی در حاشیه بهره‌برداری از ۱۱۵ پروژه فنی در صدا و سیمای مرکز فارس افزود: قطع شبکه ماهواره‌ای، اعمال تحریم‌های اقتصادی و ایجاد ناامیدی و یاس در جامعه از جمله ترفندهای دشمنان انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، وی گفت: خلق حماسه سیاسی از سوی مقام معظم رهبری به ویژه در انتخابات، بسیاری از نقشه‌های شوم دشمنان را در به انزوا کشیدن انقلاب اسلامی خنثی کرده است.

ضرغامی تحول، نوآوری و حضور موفق در شبکه‌های ملی و فراملی از شاخصه‌های تلاش مراکز استانهای این رسانه ملی از جمله مرکز فارس بوده است.

وی جایگاه سیاسی ایران اسلامی به ویژه سخنرانی و حضور قدرتمندانه دکتر روحانی از حساسیت ویژه‌ای در اجلاسیه سازمان ملل برخورداربود به‌گونه‌ای که دنیا اظهارات و سخنرانی‌های مقامات ارشد کشور را با جدیت دنبال می‌کنند.

ضرغامی اضافه کرد: ۲۱ شبکه در تهران مشغول ارائه فعالیت‌های فرهنگی است، که با راه‌اندازی شبکه نسیم در استان‌ها شاهد جذب مخاطب بیشتری از این رسانه ملی هستیم.

وی اضافه کرد: مراکز باید با برنامه‌ریزی مناسب، نوآوری، خلق روش‌های جدید، قابلیت‌های خود را در حوزه فنی، تولیدی، کار ترکیبی و انیمیشن در جلب رضایتمندی مخاطبان افزایش دهند.

براساس این گزارش با حضور رئیس صدا و سیما ۱۱۵ پروژه فنی در صدا و سیمای مرکز فارس با صرف ۱۶۱ میلیارد ریال هزینه از محل اعتبارات ملی و استانی به بهره‌برداری رسید.

راه‌اندازی سامانه تلویزیون دیجیتال در ۱۰ شهرستان استان فارس که امکان استفاده از برنامه‌های ۲۰ شبکه تلویزیونی و ۱۶ شبکه رادیویی دیجیتال را برای ۸۷۰ هزار نفر در این استان فراهم می کند از جمله این پروژه‌هاست.

۹۳ طرح توسعه شبکه‌های آنالوگ تلویزیونی و رادیویی اف ام، ۱۲ طرح زیرساختی، سیگنال‌رسانی و فناوری رسانه، لینک ارتباطی سازمان ترافیک و مرکز، اجرای خط برق دو مداره هوایی ۲۰ کیلوولت و دکل ۷۰ متری از دیگر طرح‌های افتتاحی است.

استان فارس انتخابات انقلاب اسلامی برق تحریم های اقتصادی تلویزیون دیجیتال جامعه رسانه صدا و سیما ماهواره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر