کد خبر: 109438 A

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس خبرداد؛

از ابتدای سال ۹۰ و با راه اندازی سامانه توانمند سازی این تعداد از مددجویان تقاضای خود را ثبت کرده اند.

شیراز - ایلنا: معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس، از ثبت نام بیش از ۴۷ هزار مددجو در سامانه توانمند سازی خبر داد و گفت: از ابتدای سال ۹۰ و با راه اندازی سامانه توانمند سازی این تعداد از مددجویان تقاضای خود را ثبت کرده اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سهراب روستایی اظهار داشت: در راستای اجرای رویکردهای کمیته امداد امام خمینی(ره) در حوزه اشتغال و خودکفایی جهت توانمندسازی خانواده های تحت حمایت این سامانه به آدرسwww. tavanmandsazi - frs. com راه اندازی شده است.

وی به مزیت های این سامانه الکترونیکی اشاره و تصریح کرد: به روز شدن گزارشات حوزه اشتغال و خودکفایی، عدم مراجعه به دفاتر کمیته امداد، به روز بودن تقاضا و عدم مراجعه مکرر برای مددجو، عدم مفقودی و نظم و تربیت در تقاضاها، مدیریت تقاضا ها برای امداد، حذف کاغذ، حذف هزینه های اضافی مانند مکان، کمد و زونکن و همچنین حذف هزینه های رفت و آمد از مزایای این سامانه است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس، یکی از مهمترین نتایج راه اندازی این سامانه را گزارش گیری بیان کرد و افزود: از ابتدای مهر ۹۲ ارسال گزارشات به صورت دستی حذف شد که حذف گزارشات دستی باعثمی شود تا آمار و اطلاعات دقیق، به روز و احتمال خطا بسیار کم بشود.

روستایی خاطر نشان کرد: این سامانه همه اطلاعات مربوط به ثبت نام افراد را شامل: تعداد، جنسیت، شهرستان، بانک ها، اعتبارات هزینه شده، شغل های ایجاد شده به روز و با کمترین خطا نمایش می دهد.

استان فارس اشتغال جنسیت خانواده کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی معاون سامانه خودکفایی توانمند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر