کد خبر: 112003 A

با هدف تکمیل جهزیه؛

به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و خانم فاطمه زهرا(س) این نوعروسان از کمک هزینه خرید جهیزیه بهره مند شدند.

ایلنا: معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس از پرداخت کمک هزینه خرید جهیزیه به ۳۵۰ نوعروس تحت حمایت خبر داد و تصریح کرد: به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و خانم فاطمه زهرا(س) این نوعروسان از کمک هزینه خرید جهیزیه بهره‌مند شدند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، عباس شکری اظهار داشت: یکی از خدمات برجسته کمیته امداد امام خمینی(ره) به مددجویان و نیازمندان اهداء جهیزیه به نوعروسان می‌باشد که در راستای اجرای طرح آسان سازی روند ازدواج و تحکیم و تقویت بنیان خانواده و همچنین بمنظور حمایت از زوج‌های جوان این تعداد از نوعروسان از کمک هزینه خرید جهیزیه بهره‌مند شدند.
وی با بیان اینکه مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جهت این امر هزینه شده است، تصریح کرد: این مبلغ در قالب کمک‌های بلاعوض، کمک‌های خیرین و اعتبارات دولتی تامین و پرداخت شد.
معاون حمایت وسلامت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس در بخش دیگری از سخنانش خاطر نشان کرد: در حال حاضربیش از ۵ هزار زوج نیازمند چشم انتظار کمک هزینه جهیزیه هستند که اعتبارات دولتی هم جوابگوی نیاز جهیزیه آنان نیست.
شکری ضمن دعوت از نهاد‌ها، ادارات، سازمان‌ها و همچنین خیرین نیکوکار جهت کمک به تامین بخشی از جهیزیه نوعروسان نیازمند گفت: کسانی که تمایل دارند به این امر کمک کنند می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۸۳۱۹۰۰۵۰۰۴ بانک ملی - شعبه دانشگاه شیراز بنام کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کمک‌های خاص واریز کنند.

ازدواج استان فارس امام خمینی حضرت علی خانواده سلامت فاطمه زهرا س کمیته امداد امام خمینی معاون جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر