کد خبر: 112261 A

در نامه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز به وزیر بهداشت مطرح شد:

بیش از هزار دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ارسال نامه‌ای سرگشاده به وزیر بهداشت خواستار تغییرات اساسی و تحقق شعارهای رییس جمهور در حوزه دانشگاه شدند.

ایلنا: بیش از هزار دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با ارسال نامه‌ای سرگشاده به وزیر بهداشت خواستار تغییرات اساسی و تحقق شعارهای رییس جمهور در حوزه دانشگاه شدند.

یه گزارش خبرنگار ایلنا در این نامه که نسخه‌ای ازآن به همراه امضای تهیه کنندگان آن به دفتر ایلنا در فارس ارسال شده آمده است:

بسمه تعالی

استاد ارجمند

جناب آقای دکتر حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

با سلام

احتراما ضمن عرض تبریک و مسرت از انتصاب شایسته حضرتعالی به‌عنوان شخصیتی علمی، پزشکی عالم و روشنفکر و آگاه به دغدغه‌های دانشجویان به استحضار می‌رساند، ما دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز که در انتخابات ریاست جمهوری با امید و انگیزه فراوان رای خود را به نام دولت تدبیر و امید نگاشتیم، امیدواریم با عنایات حق تعالی و حمایت انبوه دانشجویان به روند شکل گرفته در طی سال‌های اخیر که به دور از اعتدال بوده پایان داده و با اعمال تغییرات جدی، زمینه تحقق شعارهای ریاست محترم جمهوری در ایجاد فضایی با نشاط و پویا در دانشگاه را فراهم آورید.

جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز

انتخابات ریاست جمهوری بهداشت درمان و آموزش دانشگاه علوم پزشکی دولت رییس جمهور وزیر بهداشت شیراز دانشگاه دانشجویان تغییرات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر