کد خبر: 112273 A

از ۲۷ مهرماه جاری آغاز می‌شود؛

مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات و GIS استانداری فارس گفت: دومین مرحله طرح سرشماری عمومی کشاورزی امسال از ۲۷ مهرماه در دهستان سیگار شهرستان لامرد اجرا می‌شود.

ایلنا: مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات و GIS استانداری فارس گفت: دومین مرحله طرح سرشماری عمومی کشاورزی امسال از ۲۷ مهرماه در دهستان سیگار شهرستان لامرد اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، رحمان‌ستایش گفت: خانوار‌ها، بهره‌برداران کشاورزی و دامپروری، شرکت‌های کشاورزی رسمی و معتمدین محلی از جمله مخاطبان اصلی این طرح به شمار می‌روند.

وی اضافه کرد: این سرشماری با بررسی محورهایی مانند مشخصات فردی، سطح تحصیلات، سطح زیر کشت، میزان تولید و مباحثمرتبط با موضوع کشاورزی و دامپروری در قالب پرسشنامه اجرایی خواهد شد.

مدیر کل دفتر آمار و اطلاعات و GIS استانداری فارس بهره‌گیری از سیستم الکترونیکی جمع آوری اطلاعات و حذف شدن کاغذ را از جمله ویژگی‌های این دوره از آمار گیری عنوان و اضافه کرد: افزایش دقت و سرعت جمع آوری و استخراج داده‌ها از مهم‌ترین نتایج بهره گیری از این روش به شمار می‌رود.

رحمان‌ستایش با تاکید بر ضرورت همکاری مردم و مخاطبان در اجرایی شدن این طرح گفت: اجرای سرشماری عمومی کشاورزی در برنامه ریزی‌های بلند مدت و تعیین اولویت‌های اجرایی نقش موثری دارد و در این راستا ارائه اطلاعات صحیح از سوی مخاطبان پیش زمینه دست یابی به این اهداف است.

این مقام مسئول گفت: مدت زمان اجرای این طرح تا ۲۹ آبان ماه سال جاری خواهد بود.

سیگار کشاورزی فارس دومین مرحله عمومی آمار اطلاعات سرشماری مهرماه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر