کد خبر: 115960 A

سرتیپ حسین محمدی:

رسانهٔ ملی در تمام صحنه‌ها موثر و در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و همهٔ امور بی‌بدیل و تاکنون به خوبی عمل کرده است.

شیراز - ایلنا: فرمانده ارشد نظامی منطقهٔ فارس و کهکیلویه و بویراحمد با حضور در جمع هنرمندان از تلاش مرکز فارس به خاطر انعکاس و انتقال مفاهیم والای هشت سال دفاع مقدس قدردانی کرد و گفت: از مدیریت شایستهٔ آقای کشفی در مرکز فارس که متعهدانه و مخلصانه با تهیهٔ برنامه‌های متنوع پیرامون دفاع مقدس و اشاعهٔ فرهنگ دفاع مقدس تلاش کردند، تشکر می‌کنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، امیر سرتیپ دکتر حسین محمدی افزود: در هفتهٔ دفاع مقدس من خودم شاهد این تلاش بدون وقفهٔ رسانهٔ ملی بودم و طی دوران خدمتم در استان‌های دیگر این فضای همدلی و تلاش را بی‌نظیر یافتم به همین دلیل شخصا و حضوری برای تقدیر به جمع عزیزان آمدم.

فرمانده ارشد نظامی فارس و کهکیلویه و بویراحمد ادامه داد: رسانهٔ ملی در تمام صحنه‌ها موثر و در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و همهٔ امور بی‌بدیل و تاکنون به خوبی عمل کرده است. از جمله در انتخابات ریاست جمهوری، رسانهٔ ملی خوش درخشید و با برنامه ریزی هوشمندانه و هدفمند در تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب عملکردی حماسی داشت و در استان همه شاهد پیشتازی صدا و سیمای فارس بودیم.

انتخابات ریاست جمهوری برنامه های متنوع دفاع مقدس رسانه ملی رهبر معظم انقلاب هشت سال دفاع مقدس فرهنگ اشاعه صدا نظیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر