کد خبر: 127102 A

شهردار شیراز:

سعی می کنیم با در نظر گرفتن همه جوانب و شرایط و بررسی نظرات کارشناسی، تغییرات مبتنی بر نگاه دوراندیشانه و مهندسی ارزش را در پروژه ها اعمال کنیم.

شیراز - ایلنا: شهردار شیراز گفت: طرح‌های عمرانی در تمامی مراحل اجرا در جهت اصلاح احتمالی در چارچوب مهندسی ارزش، مورد بازنگری قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، علیرضا پاک فطرت در حاشیه جلسه بررسی برخی پروژه‌های عمرانی با بیان اینکه طرح‌های عمرانی و شهرسازی در مراحل مختلف قابلیت اصلاح دارد، اظهار داشت: سعی می‌کنیم با در نظر گرفتن همه جوانب و شرایط و بررسی نظرات کار‌شناسی، تغییرات مبتنی بر نگاه دوراندیشانه و مهندسی ارزش را در پروژه‌ها اعمال کنیم.

وی با اشاره به اینکه سازه اصلی پل بزرگ ایمان در مسیری شمالی – جنوبی، مراحل نهایی اجرا را طی می‌کند، ادامه داد: ۲ دوربرگردان غیرهمسطح بصورت عملکردی چندگانه در شرق و غرب پل بزرگ ایمان با در نظر گرفتن تمامی جوانب ترافیکی با نگاهی دور اندیشانه مورد اجماع نظر تمامی کار‌شناسان قرار گرفته است.

شهردار شیراز با تأکید بر ایجاد منظر مناسب شهری و نیز حفظ باغات در ضلع شمالی بولوار چمران، افزود: در اجرای پروژه‌های ترافیکی و عمرانی باید تمامی جوانب اتخاذ شود که در این راستا لوپ‌های شبدری پروژه تقاطع ایمان مورد بازنگری قرار گرفت.

علیرضا پاک فطرت هر یک از پروژه‌های عمرانی که طی سال‌های اخیر در شیراز اجرایی شده است را نمادی از توان نیروهای متخصص این دیار دانست و گفت: طراحی استاندارد، کیفیت مطلوب و اجرای دقیق، از خصوصیت‌های پروژه‌های عمرانی شیراز است.

وی با اشاره به تملک مسیر حدفاصل پل بزرگ ایمان به میدان قصردشت، همکاری شهروندان را در این موضوع خوب توصیف کرد و افزود: با صلاحدید شورای محترم شهر به سمتی خواهیم رفت تا بتوانیم عملیات اجرایی تقاطع ۳سطحی قصردشت را آغاز و در کمترین زمان به شهروندان صبور و فرهنگ دوست شیراز تقدیم کنیم.

شهردار شیراز با بیان اینکه پل طبقاتی میدان معلم در امتداد این رینگ شهری با استفاده از جدید‌ترین دستاوردهای مهندسی طراحی و در حال اجراست، گفت: با توجه به تقاطعی که این پروژه با خط ۴ قطار شهری و نیز خط اصلی گاز شهر شیراز دارد، خواستار هماهنگی متولیان امر در اجرای تخصصی این پروژه‌ها در بهترین شرایط و کمترین زمان شد.

وی در ادامه با اشاره به پروژه زیرگذر یک کیلومتری دلگشا در شرق شیراز، خواستار تسریع در عملیات اجرایی پروژه، زیباسازی ویژه و بهره برداری آن در زمان مورد نظر شد و بر بهبود مسیر و بهره برداری از برخی زوایای این پروژه به دلیل اینکه این مسیر مورد نظر گردشگران است، تأکید کرد.

شهردار شیراز همکاری دستگاه‌های خدمات رسان در این پروژه را مناسب عنوان کرد و از همکاری نیروی انتظامی در این پروژه و نیز تقاطع غیر همسطح فضیلت - نصر قدردانی کرد.

استاندارد کارشناسی گاز معلم نیروی انتظامی شیراز عمرانی اجرایی پروژه شهردار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر