کد خبر: 128724 A

به دعوت شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس؛

معصومه ابتکار یکی از سخنرانان همایش بزرگ دولت تدبیر و امید؛ بیم‌ها و امید‌هاست که قرار است عصر دوشنبه این هفته در شیراز برگزار شود.

سخنگوی شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس، با بیان این مطلب که معاون رییس جمهور به دعوت شورای هماهنگی احزاب اصلاح طلب فارس به شیراز می‌آید، گفت: معصومه ابتکار یکی از سخنرانان همایش بزرگ دولت تدبیر و امید؛ بیم‌ها و امید‌هاست که قرار است عصر دوشنبه این هفته در شیراز برگزار شود.
به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، بهمن حاجات نیا هدف از برگزاری این همایش را بررسی راه‌های انتقال تجربیات دولت اصلاحات به دولت تدبیر و امید دانست و افزود: وجوه اشتراک بین دولت آقای روحانی و آقای خاتمی بسیار زیاد است، از همین رو تجربیات کسب شده در دولت اصلاحات می‌تواند راه گشای بسیاری از چالش‌های پیش روی دولت یازدهم باشد.
وی افزود: اصلاح طلبان، رییس جمهور را انسانی منطقی و با تدبیر می‌دانند به همین دلیل با همراهی در انتخابات زمینه پیروزی وی را در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فراهم کردند.
حاجات نیا افزود: این همراهی کماکان نیز ادامه دارد و اصلاح طلبان وظیفه خود می‌دانند تا با هدف مرتفع ساختن چالش‌های پیش‌رو و موجود کشور دولت را یاری کنند.
سخنگوی شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلبان فارس برگزاری همایش بزرگ دولت تدبیر و امید؛ بیم‌ها و امید‌ها را نیز در همین راستا دانست و ضمن دعوت عموم مردم برای شرکت در این همایش، افزود: محمد ابراهیم انصاری لاری(استاندار فارس در دولت اصلاحات) یکی دیگر از سخنرانان این همایش خواهد بود.
گفتنی‌ست همایش بزرگ دولت تدبیر و امید؛ بیم‌ها و امیدها روز دوشنبه ۲۵ آذر ماه جاری راس ساعت ۱۷ و در تالار شهید دستغیب مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز(جهاد دانشگاهی) برگزار می‌شود.

اصلاح طلبان انتخابات انتخابات ریاست جمهوری دولت دولت اصلاحات رییس جمهور معاون معصومه ابتکار شیراز خاتمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر