کد خبر: 131363 A

مدیر عامل شرکت گاز استان فارس:

تصمیم در خصوص قطع کردن گاز صنایع در فصول سرد سال حقی است که به موجب قرارداد بین اداره گاز و مشترک در اختیار اداره گاز قرار گرفته است.

ایلنا: مدیر عامل شرکت گاز استان فارس با بیان این مطلب که هرگاه صلاح بدانیم گاز صنایع را قطع خواهیم کرد، افزود: تصمیم درخصوص قطع کردن گاز صنایع در فصول سرد سال حقی است که به موجب قرارداد بین اداره گاز و مشترک در اختیار اداره گاز قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، هوشنگ محمدی که صبح امروز سه‌شنبه سوم دی ماه در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت با اشاره به مشکلات رخ داده در خصوص تامین سوخت کارخانه سیمان لامرد فارس گفت: شرکت گاز با هدف تامین انرژی مورد نیاز هموطنان در پایان شاخه‌های گاز رسانی در زمان‌های خاصی از سال مجبور به قطع گاز مصرفی مشترکان در بخش صنایع است.

وی مدت محدود کردن سوخت مصرفی صنایع را کمتر از ۱۵ روز عنوان کرد و افزود: ما در حالی در این مدت انتقال سوخت به صنایع را محدود می‌کنیم که از قبل زمینه را برای استفاده از منابع انرژی میان‌تقطیر مانند نفت و مازوت و گازوئیل، فراهم کرده‌ایم.

محمدی انتقاد مدیران کارخانه سیمان در خصوص قطع گاز این کارخانه در رسانه‌ها را کم لطفی خواند و افزود: مشکلات در مسیر تعامل به راحتی حل و فصل می‌شود.

وی با تاکید بر این موضوع که نباید موضوع قطع گاز کارخانه سیمان لامرد از طریق رسانه‌ها منعکس می‌شد، ادامه داد: مدیران کارخانه پیش از محدود شدن سهم سوخت خود می‌بایست به فکر انباشت سوخت دوم بودند تا مشکلاتی نظیر احتمال تعطیلی کارخانه و بحث‌هایی نظیر بحران بیکاری پرسنل کارخانه مذکور رخ ندهد.

استان فارس انرژی بیکاری دی ماه رسانه سیمان گاز مدیر عامل شرکت مشکلات نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر