کد خبر: 139515 A

استاندار فارس:

تجربه نشان داده است که ملت ایران با همدلی و اتحاد کوه‌های عظیم مشکلات را در هم شکسته‌اند. / اگر قرار بود کشور بر اساس سلایق و علایق فردی اداره شود امروز تنها نامی از آن باقی مانده بود.

شیراز - ایلنا: استاندار فارس حمایت رهبر معظم انقلاب و رای قاطع مردم به سیاست‌های دولت تدبیر و امید را بزرگ‌ترین پشتوانه دولتمردان دانست و گفت: در شرایط کنونی و در حالی که اجماع داخلی بر حمایت از دولت تاکید دارد، تضعیف دولت خدمتگزار، تضییع حقوق ملت است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس، سید محمد احمدی در جریان سفر به شهرستان قیر و کارزین، پس از حضور در گلزار شهدای شهر قیر و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان، در جمع مردم این شهر بزرگ‌ترین سرمایه دولت یازدهم را اعتماد ملت و حمایت مقام معظم رهبری بیان کردو گفت: دولت تدبیر و امید با بهره گیری از تجربه ۳۵ ساله مدیران خود نیاز به آزمون و خطا ندارد و خدمتگزاران مردم در این دولت برای شکستن سد تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی، صنعتی، اشتغال و… عزمی راسخ دارند.

وی ادامه داد: تجربه نشان داده است که ملت ایران با همدلی و اتحاد کوه‌های عظیم مشکلات را در هم شکسته‌اند و بر همین اساس اگر امروز همه مردم، نخبگان و مسئولان با هم همدل باشند و در تقابل با یکدیگر حرکت نکنند می‌توانیم در مسیر تولید ثروت و پیشرفت گام برداریم.

رییس شورای اداری استان فارس همچنین به وعده‌های دولت برای بهبود فضای کسب و کار در کشور اشاره و تصریح کرد: در طول بیش از سه دهه عمر پر برکت انقلاب اسلامی فراز و نشیب‌های فراوانی را پشت سر گذاشته‌ایم و اگر تحریم‌های ظالمانه و ناجوانمردانه غرب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نبود اکنون یکی از پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا بودیم.

احمدی افزود: با وجود تمامی ناملایمت‌ها، اتحاد و یکپارچکی ملت ایران باعثشده است تا کشور در عرصه‌های مختلف پیشرفت‌های چشمگیری را کسب کند اما باید برای فائق آمدن بر تمامی مشکلات بخش خصوصی و مردم نیز باید وارد میدان شوند.

استاندار فارس عنوان کرد: دولت برای بهبود فضای کسب و کار، تولید و اشتغال دست تمامی نخبگان و صاحب نظران را به گرمی می‌فشارد و اگر کسی بخواهد لحظه‌ای چرخ توسعه کشور را از حرکت باز دارد برای همیشه خود را به مردم مدیون کرده است.

نماینده عالی دولت در فارس همچنین به حمایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی از سیاست‌های دولت و عملکرد آن در حوزه روابط بین الملل اشاره کرد و گفت: اگر پایمردی، مقاومت و بصیرت مردم و نعمت ولایت فقیه در ایران وجود نداشت بطور حتم امروز وضعیت به مراتب بدتری نسبت به مصر و لیبی را در کشورمان شاهد بودیم.

احمدی اضافه کرد: اگر قرار بود کشور بر اساس سلایق و علایق فردی اداره شود امروز تنها نامی از آن باقی مانده بود اما وجود ولی فقیه و محوریت رهبر انقلاب به عنوان حلقه اتحاد و اتصال، جمهوری اسلامی ایران را از هر گونه تفرقه و خطر دور نگه داشته است.

وی همچنین ضمن اشاره به آغاز جشن‌های پیروزی انقلاب و دهه فجر اظهار داشت: باید داستان حقیقی پایمردی و مردانگی شهدا، ایثارگران و جانبازان را سینه به سینه به نسل‌های بعدی انقلاب انتقال دهیم تا آینده سازان نظام مقدس جمهوری اسلامی بدانند که عزت و عظمت این کشور چگونه رقم خورده است.

استاندار فارس تصریح کرد: امروز جایگاه جمهوری اسلامی ایران در معادلات بین المللی نشانگر عزت و شکوه نظام و ملت است بطوریکه می‌بینیم در حال حاضر در دنیا و خاورمیانه هیچ توافق و معادله‌ای بدون حضور کشورمان رنگ واقعیت به خود نمی‌گیرد.

رییس شورای برنامه ریزی استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود به کمبود‌ها و مشکلات شهرستان قیر و کارزین پرداخت و افزود: سهم اندک این شهرستان از صنعت و موضوع اشتغال از جمله نکاتی است که باید بصورت ویژه به آن پرداخته شود و دولت مردان سعی دارند تا با یاری بخش خصوصی و تعاونی‌های مردمی چر خ اقتصاد این منظقه را بوسیله خود مردم به حرکت درآورند.

استاندار فارس بیکاری را مادر تمامی مشکلات و گرفتاری‌های امروز جامعه دانست و بیان کرد: مدیران دولت تدبیر و امید برای خدمت به مردم و بر جای گذاشتن نامی نیک در تاریخ کشورمان پا به عرصه خدمت گذاشته‌اند و برای باز شدن گره‌های موجود در معیشت، اشتغال، توسعه پایدار و متوازن استان یک لحظه از پای نمی‌نشینند.

اقتصاد انقلاب اسلامی ثروت حقوق دولت سرمایه مشکلات مصر ملت ایران ملت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر