کد خبر: 147663 A

دبیر خانه کارگر شهرستان‌های لامرد و مهر خبر داد:

امروز پس از استقلال خانه کارگر در دو شهرستان صنعتی لامرد و مهر با بیش از ۱۷۰۰۰ عضو، قدم‌های مثبتی را جهت اهداف جامعه کارگری برداشته‌ایم.

دبیر خانه کارگر شهرستان‌های لامرد و مهر با اشاره به هفتم اسفند ماه گفت: عملکرد درخشان خانه کارگر و تلاش مدیران و حمایت دکتر موسوی نماینده شهرستان‌های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی در جهت استقلال خانه کارگر در شهرستان‌های لامرد و مهر این روز را در تاریخ منطقه برای جامعه کارگری ماندگار نمود.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی خانه کارگر شهرستان‌های لامرد و مهر، عبدالرضا روحی به گزارشی از عملکرد خانه کارگر پرداخت و گفت: با توکل بر خداوند و توجه ویژه جامعه کارگری و مسئولین محترم و تلاش‌های شبانه روزی خانه کارگر در تحقق اهداف جامعه کارگری امروز توانسته‌ایم بیشتر واحد‌ها را جهت خدمات ارزنده به جامعه کارگری در خانه کارگر در دو شهرستان نظیر کانون‌های بازنشستگان، انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی، صندوق قرض الحسنه زنان کارگر، دارالقرآن خانه کارگر، تعاونی مصرف خانه کارگر(اتحادیه امکان) و… را جهت خدمات نسبی به کارگران و خانواده‌های آنان با تمام کاستی‌ها و کمبودی‌ها تشکیل دهیم.
دبیر خانه کارگر شهرستان‌های لامرد و مهر در ادامه صحبت‌های خود گفت: امروز پس از استقلال خانه کارگر در دو شهرستان صنعتی لامرد و مهر با بیش از ۱۷۰۰۰ عضو، قدم‌های مثبتی را جهت اهداف جامعه کارگری برداشته‌ایم.
دبیر خانه کارگر با تاکید ویژه به افتتاح تعاونی مصرف خانه کارگر افزود: استقبال بی‌نظیر و توجه ویژه کارگران و خانواده‌های آنان به تعاونی مصرف خانه کارگر شهرستان‌های لامرد و مهر، شاهد افتتاح آن در چند ماهه آینده خواهیم بود که روند پیشرفت مراحل اجرایی آن نیز انجام شده است.

دبیر خانه کارگر اضافه کرد: هفتم اسفند مراسمی جهت گرامیداشت سالروز استقلال خانه کارگر با حضور سرکار خانم مهندس جلودارزاده مشاور وزیر صنعت، معدن تجارت و ریس اتحادیه زنان کارگر کشور و سرکار خانم وحدت نائب ریس اتحادیه زنان کارگر کشوردر هفته آینده برگزار می‌شود.
وی با اشاره به برنامه‌های هفتم اسفند ماه افزود: با توجه به فعالیت‌های بانوان در یکسال اخیر و ایجاد زمینه و بسترسازی و شکوفایی استعداد‌ها و خودباوری زنان کارگر در دو شهرستان صنعتی، اتحادیه زنان کارگر شهرستان‌های لامرد و مهر با حضور جمعی از بانوان و مسئولین و سرکار خانم مهندس جلودارزاده رئیس اتحادیه زنان کارگر کشور و سرکار خانم وحدت نائب رئیس اتحادیه زنان کارگر کشور افتتاح می‌شود.
وی با تاکید بر فعالیت‌های بانوان زحمتکش شهرستان‌های لامرد و مهر اضافه نمود: با توجه به عضویت۸۰۰ عضو در بین زنان شاغل، سرپرست خانوار و… دو شهرستان صنعتی در این تشکیلات و ضرورت یک انجمن حمایتی از زنان کارگر، سرپرست خانوار، بدون سرپرست و کارآفرین و… با پیشنهاد تشکیلات خانه کارگر شهرستانهای لامرد ومهر و موافقت سرکار خانم جلودارزاده ریس اتحادیه زنان کارگر کشور در همین راستابا معرفی یکی از اعضای فعال اتحادیه زنان با توجه به تحقق اهداف جامعه زنان کارگر در منطقه همزمان با سالروز استقلال خانه کارگر نیز اتحادیه زنان کارگر شهرستانهای لامرد و مهرتشکیل و افتتاح خواهد شد.

استقلال تجارت جامعه خانواده روابط عمومی شبانه روزی صنعت معدن قرض الحسنه مجلس شورای اسلامی وزیر صنعت معدن و تجارت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر