کد خبر: 149982 A

مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان فارس:

امروز جای افتخار است که سیمان لامرد مشکلی در تولید ندارد و تناژ تولید آن از ظرفیت اسمی آن که ۳۸۰۰ تن در روز است به ۴۱۰۰ تن رسیده و در حوزه صادرات نیز فعال است.

شیراز - ایلنا: مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان فارس از افزایش ظرفیت تولید سیمان در کارخانه سیمان لامرد به عنوان بزرگ‌ترین کارخانه سیمان این استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، علی همتی در بازدید از مراحل تولید سیمان در خانه سیمان لامرد تصریح کرد: امروز جای افتخار است که سیمان لامرد مشکلی در تولید ندارد و تناژ تولید آن از ظرفیت اسمی آنکه ۳۸۰۰ تن در روز است به ۴۱۰۰ تن رسیده و در حوزه صادرات نیز فعال است.

وی ادامه داد: امروز ۴۰ درصد تولیدات کارخانه سیمان لامرد صادر و ۶۰ درصد آن در داخل مصرف می‌شود که در واقع بیشترین آمار صادرات سیمان استان فارس را به خود اختصاص داده است.

این مقام مسئول با ارزیابی مثبت از عملکرد مدیران، سرمایه گذاران و کارگران کارخانه سیمان لامرد بیان داشت: آماده هر گونه همکاری برای رفع مشکلات جانبی کارخانه به ویژه در بخش صادرات هسیتم و اصلاح پروانه بهره برداری این کارخانه نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

همتی یکی از مشکلات صنعتگران را ممنوعیت‌های تردد تریلر‌ها در ایام تعطیلات نوروز عنوان کرد و افزود: در این زمینه نیز معتقدیم باید تمهیداتی اندیشیده شود که مجموعه کارخانجات فعال با مشکل مواجه نشوند.

استان فارس ایام تعطیلات نوروز سرمایه گذاران سیمان صنعت معدن و تجارت مشکلات تولید تن بهره لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر