کد خبر: 149983 A

فرماندار مهر خبر داد:

پس از پیگیری‌های فراوان حدود ۸۰ میلیارد ریال از عوارض ارزش افزوده آزاد شده و به تمام شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان مهر تزریق شد.

شیراز - ایلنا: پس از پیگیری‌های فراوان حدود ۸۰ میلیارد ریال از عوارض ارزش افزوده آزاد شده و به تمام شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان مهر تزریق شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سید محمد موسوی در این خصوص گفت: عوارض ارزش افزوده در واقع مالیاتی بر فروش گاز پالایشگاه گاز پارسیان شهرستان مهر است که باید به صورت منظم پرداخت می‌شده است و متاسفانه طی سالیان گذشته پرداخت این حق مسلم مردم شهرستان مهر پیگیری نشده بود.

فرماندار شهرستان مهر افزود: خوشحالیم در آستانه سال جدید، نظام مقدس جمهوری اسلامی با این هدیه کام مردم شهرستان را شیرین کرد.

سید محمد موسوی پرداخت عوارض ارزش افزوده پالایشگاه پارسیان را طولانی مدت دانست و ابراز داشت: این عوارض و منبع تزریق بودجه، به برکت نظام مقدس تا زمانی که پالایشگاه پارسیان در حال فعالیت است باید در اختیار مردم شهرستان مهر قرار گیرد.

فرماندار شهرستان مهر در خصوص نحوه توزیع این اعتبارات تاکید کرد: این مبلغ به صورت کاملا عادلانه میان شهرداری‌ها و دهیاری‌های شهرستان مهر با توجه به موقعیت و جمعیت توزیع شده است.

بودجه شهرداری فرماندار شهرستان گاز نظام مقدس جمهوری اسلامی شهرستان تزریق دهیاری عوارض میلیاردریال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر