کد خبر: 150236 A

در پی انتخاب مدیر کل صدا و سیمای فارس به عنوان چهره ماندگار ورزش و هنر صورت گرفت؛

مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به محمدباقر کشفی انتخاب وی را به عنوان چهره ماندگار در عرصه ورزش و فرهنگ تبریک گفت.

ایلنا: مجمع نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به محمدباقر کشفی انتخاب وی را به عنوان چهره ماندگار در عرصه ورزش و فرهنگ تبریک گفت.

به گزارش " ایلنا " از شیراز، در این نامه که رونشت آن نیز به دفتر خبرگزاری ایلنا در فارس ارسال شده آمده است: جناب استاد محمدباقر کشفی موجب خرسندی است که جامعه ورزشی و فرهنگی استان فارس در راستای الگوهای مفهومی و سازنده و پاسداشت خادمان مردم از تلاش‌های مستمر و هدفمند جنابعالی که از چهره‌های شناخته شده و تاثیرگذار در ساحت فرهنگ و عرصه ورزش بوده و هستید تجلیل شایسته و به هنگام عمل آوردند.

سال‌های پر از نوآوری، خلاقیت و پویایی و دستاورد سی سال پایداری برای بومی سازی فرهنگ هنرهای رزمی که با هدف جذب و هم گرایی نسل جوان و اعتلای ایران اسلامی صورت گرفته، نام شما را در شمار چهره‌های ماندگار سرزمین پرافتخار فارس به ثبت رساند.

در بخش دیگری از این نامه آمده است انجام ۳۱ پژوهش معتبر، تالیف فرهنگ فارسی واژه‌های ورزشی، بنیان گذاری سبک بومی هنر رزمی(تناجان ورزی) مدیریت تاثیرگذار در سطح ملی با سمت رییس فدراسیون، تعلیم و تربیت هزاران جوان، آماده سازی نیروهای رزمنده درسال‌های دفاع مقدس از شما چهره‌ای متفاوت ترسیم می‌نماید که منجر به کسب چهره خلاق ملی در سال‌های گذشته بوده است.

نمایندگان استان فارس در پایان این نامه آورده‌اند: اینجانبان ضمن ارج نهادن به فعالیت‌های ماندگار و تعالی بخش شما در سه دهه گذشته، کسب عنوان برازنده چهره ماندگار ورزش و فرهنگ را تبریک عرض نموده، نسبت به رای و نظر پیش کسوتان ورزش و اهالی فرهنگ ادای احترام می‌کنیم و قدردان حمایت‌های برادرانه مدیران فرهنگ پرور استان هستیم.

استان فارس ایران اسلامی تعلیم و تربیت جامعه خلاقیت دفاع مقدس مجلس شورای اسلامی نسل جوان هنر جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر