کد خبر: 154657 A

رییس مرکزحوادثو فوریت های پزشکی جهرم خبرداد:

ایلنا: رئیس مرکز حوادثو فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم از آغاز طرح امداد نوروزی۹۳ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " ازشیراز، محمدرضا خوشرو با اشاره به اینکه واحدهای مختلفی برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی در دانشگاه فعال می شوند که یکی از مهمترین این واحدها مدیریت اورژانس و فوریتهای پزشکی است اظهار داشت: ‌طرح امداد نوروزی در تمامی محورهای برون شهری و درون شهری با همکاری دیگر دستگاه ها در قالب طرح امدادنوروزی۹۳ از ۲۶ اسفند آغاز و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.

وی خاطر نشان کرد: ‌ در این طرح ۱۵ پایگاه شامل ۳ پایگاه شهری و ۱۲ پایگاه جاده ای به همراه ۱۵ دستگاه آمبولانس و با ۱۰۰ نیرو به مسافران نوروزی در صورت لزوم خدمات ارائه می دهند.

رئیس مرکز حوادثو فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم آمادگی کامل پایگاههای شهری و جاده ای و افزایش ذخیره تجهیزات و داروی مصرفی مورد نیاز پایگاهها، آماده باش اتوبوس آمبولانس اورژانس ۱۱۵ جهرم به منظور بالا رفتن توان پاسخگویی، تشکیل تیم های نظارت بر عملکرد پایگاههای اورژانس ۱۱۵ را از جمله اقدامات در این ایام برشمرد.

خوشرو اظهار کرد: برنامه ریزی کردیم اکیپ های اورژانس در مکان های پرخطر جاده ای صبح ها از ساعت ۸ الی ۱۲ و عصرها از ساعت ۱۶ الی ۲۰ استقرار دارند و دیگر ایام شبانه روز به صورت آماده باش خدمت رسانی کنند.

وی افزود: ‌ براساس برنامه ریزی های انجام شده در این ایام تمامی اورژانس های بیمارستانی، اتاق های عمل و ستاد هدایت درمان دانشگاه به صورت ۲۴ ساعته برای هدایت احتمالی بیماران فعال است.

آماده باش اتوبوس جاده خدمت رسانی دانشگاه علوم پزشکی درمان فوریت های پزشکی مسافران نوروزی جهرم امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر