کد خبر: 162192 A

توسط روابط عمومی ستاد بزرگداشت هفته کارگر؛

عناوین برنامه‌های هفته کارگر شهرستان‌های لامرد و مهر جهت حضور باشکوه کارگران و خانواده‌های آنان در مراسم‌ها و برنامه‌های این هفته اعلام شد.

عناوین برنامه‌های هفته کارگر شهرستان‌های لامرد و مهر جهت حضور باشکوه کارگران و خانواده‌های آنان در مراسم‌ها و برنامه‌های این هفته اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، مسئول روابط عمومی ستاد بزرگداشت هفته کارگر در شهرستان‌های مهر و لامرد با اعلام برنامه‌های ستاد بزرگداشت هفته کارگر در این دو شهرستان افزود: با توجه به به کارگران شهرستانهای لامرد ومهر در هفته کارگر در گردهمایی‌های استانی و کشوری و دیدار با مقام معظم رهبری حضورخواند داشت، لذا برنامه‌های هفته کارگر از شامگاه چهارشنبه(سوم اردیبهشت) با افتتاح مسابقات فوتسال کارگری آغاز می‌شود.

مرتضی عبداله‌زاده در اعلام برنامه‌های هفته کارگر این شهرستان‌ها افزود: فردا پنجشنبه(چهارم اردیبهشت) با حضور مسئولین و کارگران در گلزار شهدا، افتتاح نمایشگاه کتاب کارگر در شهرستان مهر به استقبال هفته کارگر خواهیم رفت.

وی ادامه داد: مهم‌ترین برنامه‌های این هفته نیز جشن بزرگ تجلیل از کارگران نمونه شهرستان‌های لامرد و مهر با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و شرکت در گردهمایی‌های استانی و کشوری خواهد بود.

نشست خبری رییس و دبیر ستادگرامیداشت هفته کارگر، دیدار با امام جمعه و خانواده معظم شهدا، عیادت از کارگران بیمار، برگزاری همایش تجلیل زنان کارآفرین، همایش تجلیل از کارگران بسیجی و… ازجمله دیگر برنامه‌های ستادگرامیداشت هفته کارگر در شهرستان‌های لامرد و مهر اعلام شده است.

امام جمعه خانواده روابط عمومی زنان فوتسال مقام معظم رهبری نمایشگاه کتاب شهرستان کارگر لامرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر