کد خبر: 162657 A

فرماندار شهرستان شیراز با اشاره به اینکه شرکت‌های حمل و نقل مسافر و بارحق افزایش خودسرانه کرایه‌ها را به بهانه اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها ندارند نسبت به عواقب این موضوع هشدار داد.

فرماندار شهرستان شیراز با اشاره به اینکه شرکت‌های حمل و نقل مسافر و بار حق افزایش خودسرانه کرایه‌ها را به بهانه اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها ندارند نسبت به عواقب این موضوع هشدار داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز مصطفی امیری صبح امروز شنبه ۶ اردیبهشت در جمع خبرنگاران افزود: هر چند ما درقیمت‌های حامل انرژی در مرحله دوم هدفمندی شیب ملایمی را خواهیم داشت ولی هر گونه افزایشی خارج از ضوابط و ابلاغ رسمی، خلاف تصمیم دولت بوده ولذا در صورت مشاهده با آن برخورد جدی صورت خواهد گرفت.
وی با بیان این مطلب که اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه‌ها در چارچوب قانون و مصوبه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی توسط دولت انجام می‌شود، اظهار داشت: در صورت هرگونه افزایشی در نرخ‌های حمل و نقل این موضوع از طریق مجرای قانونی نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها انرژی حمل و نقل دولت فرماندار قانون مجلس شورای اسلامی هدفمندسازی یارانه ها شیراز کرایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر