کد خبر: 162758 A

نخستین جشنواره سراسری مفاخرملی و منطقه‌ای شعر و ادب دانشجویان دانشگاه پیام نور ۱۵ اردیبهشت جاری همزمان با روز شیراز گشایش می‌یابد.

رییس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: نخستین جشنواره سراسری مفاخرملی و منطقه‌ای شعر و ادب دانشجویان دانشگاه پیام نور ۱۵ اردیبهشت جاری همزمان با روز شیراز گشایش می‌یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سعید مظلومیان، روز شنبه در جمع خبرنگاران در شیراز افزود: این جشنواره دو روزه برای نخستین باردرسطح دانشگاه پیام نور و با حضور شاعران و پژوهشگرانی از ۳۱ استان کشور به میزبانی دانشگاه پیام نور استان فارس در شیراز برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: فراخوان این جشنواره دردو قالب شعرآزاد، مقاله و پژوهش دی پارسال آغاز شد که با استقبال دانشجویان دانشگاه پیام نور همراه بود.

رییس دانشگاه پیام نور استان فارس افزود: از بین ۲۳۰ اثرارسال شده به این جشنواره، هیات داوران ۱۰ اثر را به عنوان بر‌تر و ۱۰ اثر را شایسته تقدیر دانسته است.

مظلومیان اظهار کرد: شعرخوانی دانشجویان برگزیده و صاحبان آثار شایسته تقدیر، ارائه مقاله برگزیده به صورت شفاهی، بازدید از اماکن دینی، تاریخی و گردشگری استان فارس و برپایی نمایشگاه جانبی شامل آثار خوشنویسی و عکاسی دانشجویان پیام نور، نمایشگاه غذاهای محلی وصنایع دستی و نمایشگاه کتاب از برنامه‌های پیش بینی شده برای این جشنواره است.

رییس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: آثار برگزیده این جشنواره در قالب لوح فشرده و کتاب منتشر می‌شوند.

استان فارس استان کشور خوشنویسی دانشگاه پیام نور شعر عکاسی گردشگری استان نمایشگاه کتاب جشنواره فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر