کد خبر: 164088 A

استاندار فارس:

مردم بخش های مختلف تقاضای ارتقاء سیاسی را از مدیریت ارشد استان دارند و ما نیز نگاه مثبتی به این تقاضاها داریم.

استاندار فارس گفت: مردم بخش‌های مختلف تقاضای ارتقاء سیاسی را از مدیریت ارشد استان دارند و ما نیز نگاه مثبتی به این تقاضا‌ها داریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سید محمد احمدی در سفر به شهرستان کازرون و در دیدار با مردم شهر قائمیه مرکز بخش چنارشاهیجان که با حضور امام جمعه این شهر، نماینده شهرستان کازرون در مجلس شورای اسلامی، مدیران ستادی استانداری و مدیران محلی برگزار شد با بیان اینکه دولت تدبیر و امید برآمده از رای قاطع و قابل توجه مردم ایران اسلامی است، اظهار داشت: دولت یازدهم تمام تلاش خود را برای رفع محرومیت‌ها و مشکلات به کار گرفته است و با استفاده از تجربیات ۳۵ ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم و در راستای کاهش کمبود‌ها و نواقص تلاش می‌کند.

وی با اشاره به اینکه خواسته‌های مردم بخش چنارشاهیجان، مطالبات منطقی و به حقی است، بیان داشت: از اینکه مردم تلاش می‌کنند تا زندگی مطلوب تری داشته باشند خرسندیم و برای تحقق درخواست‌های آن‌ها تلاش می‌کنیم.

استاندار فارس با بیان اینکه طرح جدید تقسیمات کشوری در مراحل تصویب و بررسی در مرکز قرار دارد، عنوان کرد: پس از تصویب این طرح در مجلس شورای اسلامی، براساس ضوابط جدید در خصوص ارتقاء سیاسی مناطق مختلف کشور تصمیم‌گیری خواهد شد.

رئیس شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس با اشاره به اینکه در گذشته کشور دارای ۸ استان و فارس دارای ۱۴شهرستان بوده است، تصریح کرد: دولت به منظور تمرکز خدمات در بخش‌های مختلف کشور نسبت به ارتقاء سیاسی مناطق مختلف تصمیم گیری می‌کند و بر این اساس هم اکنون کشور دارای ۳۱ استان و فارس نیز دارای ۲۹ شهرستان است.

احمدی خاطر نشان کرد: مسائل و مشکلات مطرح شده در بخش‌های مختلف شهرستان کازرون در جلسه مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان و شهرستان مورد بررسی قرار می‌گیرد و در حد امکانات موجود مرتفع خواهد شد.

وی در پایان افزود: علاقه و دلبستگی مردم به خدمتگزاران خود در نظام جمهوری اسلامی، وظیفه مدیران و مسئولان در رسیدگی به درخواست‌هایشان را سنگین‌تر می‌کند.

استاندار فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر