کد خبر: 164223 A

بر اساس اعلام رسمی اداره کل صدای استان‌های صدا و سیما؛

براساس اعلام رسمی اداره‌ کل صدای استان‌ها، مرکز فارس در صدر شبکه‌های رادیویی سی و دوگانه مراکز کشور قرار گرفت.

براساس اعلام رسمی اداره‌ کل صدای استان‌ها، مرکز فارس در صدر شبکه‌های رادیویی سی و دوگانه مراکز کشور قرار گرفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای مرکز فارس، بر اساس اعلام رسمی اداره کل صدای استان‌ها، به دنبال نتیجه ارزیابی شبکه‌های رادیویی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۲، بار دیگر رادیو بر‌تر به فارس اختصاص یافت.

این ارزیابی سالانه بر اساس کسب امتیاز برنامه‌های رادیویی در طول سال است و به صورت روزانه، ماهیانه، فصلی و سالانه نتیجه ارزیابی اعلام می‌شود که مرکز فارس با کسب ۷۹.۹۶ امتیاز یک سال دیگر در صدر شبکه‌های رادیویی سی ودوگانه مراکز کشور قرار گرفت.

ارزیابی برنامه‌های پخش شده از رادیو، چگونگی برگزاری جلسات ارزیابی در هر مرکز، تعداد برنامه‌ها و عوامل موفق حرفه‌ای، میزان افزایش و رضایت مخاطب، ویژگی‌ چیدمان برنامه‌های رادیویی، برنامه‌ریزی سالانه رادیو، کمیت و کیفیت جلسات طرح برنامه رادیو، اقدامات ابداعی و فوق العاده، ارتباط موثر و همکاری خوب با حوزه ستادی از جمله شاخص‌های مدنظر در ارزیابی است.

انجام سفارشات تولیدی اداره کل صدای استان‌ها، کیفیت و کمیت حضور در جشنواره‌های داخلی و بین‌المللی، اجرای مشترک حضوری و غیر حضوری با سایر شبکه‌ها، ارتباط موثر با شبکه‌های ملی از دیگر شاخص‌های ارزیابی مراکز صدای استان‌ها است

روابط عمومی شاخص صدا و سیما صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران استان فارس اداره رادیو صدای شبکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر