کد خبر: 164268 A

رئیس شورای اعتدالگرایان استان فارس:

دیدار با نخبگان فرهنگی و دینی، دیدار با سران قبایل و عشایر، دیدار با اقلیت‌های مذهبی و… از جمله برنامه‌های دستیار ویژه رئیس جمهور در امور فرق و مذاهب اسلامی است که قرار است در سفر به شیراز انجام شود. / متاسفانه در گذشته صنعت فارس قربانی سیاست شده است.

دستیار ویژه رئیس جمهور در امور فرق و مذاهب اسلامی جمعه آینده به شیراز سفر می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، رئیس شورای اعتدالگرایان استان فارس، بعد از ظهر امروز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ضمن اعلام این خبر در جمع خبرنگاران افزود: حجت الاسلام علی یونسی برای شرکت در مراسم گرامی داشت استاد بهمن‌بیگی به شیراز سفر خواهد کرد. دیدار با نخبگان فرهنگی و دینی، دیدار با سران قبایل و عشایر، دیداربااقلیت‌های مذهبی و… از جمله برنامه‌های دستیار ویژه رئیس جمهور در امور فرق و مذاهب اسلامی است که قرار است در سفر به شیراز انجام شود.

جواد جمشیدی با بیان این مطلب که حجت الاسلام یونسی شناخت کاملی نسبت به استان فارس و ویژگی‌های این استان دارد افزود: موقعیت استراتژیک فارس از این استان یک استان مهم و تاثیرگذار ساخته است.

رئیس ستاد حامیان دولت تدبیر و امید و در فارس در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به هفته گرامیداشت مقام کارگر در فارس افزود: متاسفانه نگاه‌های غیر کار‌شناسی به مقوله کار و کارگر در ۸ سال گذشته باعثشده است تا صنعت در فارس لطمات و خسارات فراوانی را متحمل شود.

جمشیدی حمایت استاندار فارس از بخش تولید و صنعت را ستود و ادامه داد: متاسفانه در گذشته صنعت فارس قربانی سیاست شده است.

وی با بیان اینکه در برخی مواقع قانونگذاران در حوزه صنعت قانون گریز بوده‌اند افزود: متاسفانه دود این قانونگریزی به چشم صنعت و کارگران فارس رفته است.

جمشیدی با اشاره به هشدار وزیر کار در خصوص بروز بحران بیکاری در استان فارس ادامه داد: فشار به صنعتگران و کارخانجات فعال استان سرنوشتی جز سیاه بختی تولید و صنعت در استان نخواهد داشت.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش از تمام مسئولان استان فارس خواست تا همگام با استاندار در جهت برداشتن موانع مختلف از مقابل صنایع فارس گام بردارند تا نتایج منفی بی‌برنامگی سال‌های قبل در حوزه کسب و کار به حداقل برسد.

استان فارس بیکاری دولت رئیس جمهور صنعت علی یونسی قانون کسب و کار نخبگان سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر