کد خبر: 164383 A

فرمانده سپاه فجر استان فارس:

برای تحقق شعار سال باید نوع نگاه ها و روش کار کردن را تغییر داد و بعد به دنبال راه های جدید گشت / در بسیج موفقیت به دست نمی آید مگر اینکه شبانه روز کار کنیم که خوشبختانه فرماندهان نواحی سپاه این خصوصیت مهم را دارند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: باید مراقب باشیم که دستمان از دست روحانیت جدا نشود زیرا سخنان پیامبر(ص) را از زبان روحانیت باید شنید.

به گزارش خبرنگارایلناازشیراز، سردار غلامحسین غیب پرورظهر امروز چهارشنبه ۱۰اردیبهشت در مراسم تودیع و معارفه فرمانده هان قدیم و جدید سپاه ناحیه ثارالله شیرازبا بیان این مطلب افزود: موفقیت با همراهی روحانیت ممکن است و خدا نکند که دست ما از روحانیت جدا شود.

وی بابیان اینکه برای تحقق شعار سال باید نوع نگاه ها و روش کار کردن را تغییر داد و بعد به دنبال راه های جدید گشت تصریح کرد: نمی توانیم یکسری موارد غلط را ببینیم و سخن نگوییم.

سردار غیب پروربا اشاره به اینکه تمامی مدیران اسلامی بسیجی هستند افزود: در بسیج موفقیت به دست نمی آید مگر اینکه شبانه روز کار کنیم که خوشبختانه فرماندهان نواحی سپاه این خصوصیت مهم را دارند.

فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: اگر ضعفی مشاهده شود به طور خصوصی آن را بیان می کنیم اما چنانچه مشکل برطرف نشد این بحثرا عمومی می کنیم که این روحیه بسیج است زیرا باید تا زمان رفع مشکل تلاش کرد.

در این مراسم ضمن قدردانی از خدمات سرهنگ علی‌محمد محمدی، فرمانده پیشین سپاه محمد رسول‌الله(ص) سرهنگ حسینی، به‌عنوان فرمانده جدید این ناحیه از سپاه شیراز، معرفی شد.

استان فارس بسیج مراسم تودیع و معارفه سپاه پیامبر فرمانده فجر روحانیت جدا مراقب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر