کد خبر: 167354 A

فرماندار شهرستان مهر:

این شهرستان هم شرایط جهانگردی و شرایط توریسم و توسعه صنعت توریسم را داراست و هم با ذخایر نفت وگازی که دارد می‌تواند بخش زیادی از مشکلات و نیازهای کشور را برطرف کند و به طور کلی آینده خیلی خوبی را می‌توان در این منطقه متصور بود.

فرماندار شهرستان مهر گفت: این شهرستان به واسطه منابع طبیعی و موقعیت جغرافیایی پتانسیل‌های خوبی جهت توسعه بخش گردشگری دارد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، سیدمحمد موسوی که در جران بازدید مدیر کل میراثفرهنگی و گردشگری فارس از شهرستان لامرد سخن می‌گفت افزود: این شهرستان هم شرایط جهانگردی و شرایط توریسم و توسعه صنعت توریسم را داراست و هم با ذخایر نفت وگازی که دارد می‌تواند بخش زیادی از مشکلات و نیازهای کشور را برطرف کند و به طور کلی آینده خیلی خوبی را می‌توان در این منطقه متصور بود.
فرماندار شهرستان مهر خاطرنشان کرد: وجود بزرگ‌ترین پالایشگاه بزرگ گاز شیرین کشور؛ همجواری با صنایع بزرگ پارس جنوبی و عسلویه، مرزی بودن شهرستان و همجواری با استانهای هرمزگان و بوشهر و داشتن فاصله ۳۰ کیلومتری با دریا و … و همچنین حضور مستمر چندهزار نیروی کار از اقوام و نقاط مختلف کشور است و می‌توان از این قابلیت‌ها جهت معرفی گنجینه‌های تاریخی، فرهنگی و … استان فارس، استفاده کرد.
وی با بیان اینکه شهرستان در مسیر توسعه قرار گرفته است، عنوان کرد: اتفاقاتی در منطقه خواهد افتاد که روند توسعه سرعت بیشتری خواهد گرفت و تبدیل شدن به عسلویه دوم برای مهر دور از ذهن و دست نایافتنی نیست.

استان فارس پارس جنوبی ذهن صنعت گاز گردشگری مشکلات منابع طبیعی نفت نیروی کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر