کد خبر: 170502 A

شهردار شیراز:

نمی‌شود سرمان را زیر بیاندازیم و بدون توجه به اطراف شهر کار کنیم و به توسعه و آبادانی شهرها و روستاهای پیرامونی بی‌اعتنا یا کم‌توجه باشیم.

شهردار شیراز با بیان اینکه برای ساخت کلانشهر شیراز باید فارس را دید، گفت: نمی‌شود سرمان را زیر بیاندازیم و بدون توجه به اطراف شهر کار کنیم و به توسعه و آبادانی شهر‌ها و روستاهای پیرامونی بی‌اعتنا یا کم‌توجه باشیم.
به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، پاک فطرت ادامه داد: حریم شهر شیراز را چندین برابر محدوده قانونی آن می‌دانیم زیرا اعتقاد داریم اتفاقات شهر‌ها و روستاهای اطراف بر کلانشهر شیراز تأثیر مستقیم و غیرمستقیم بسیاری دارد.
وی در بخش دیگر از سخنانش از اقدامات صورت گرفته در شهرداری شیراز به ویژه در حوزه‌های فنی و عمرانی سخن گفت و اظهار داشت: با الکترونیکی شدن سهمیه‌های نظارتی مهندسان، بحثنارضایتی مهندسان جمع شده است.
شهردار شیراز افزود: مهندسان استان را باید درگیر کار‌ها و پروژه‌های بزرگ کرد تا خودباوری در وجود آن‌ها نهادینه شود و در صورت قرار گرفتن در پست‌های مدیریتی با جزئیات و روند کار آشنا باشند.
پاک فطرت از آمادگی شهرداری شیراز برای انتقال تجارب و کمک‌های فنی و فکری به شهرداری‌های استان خبر داد و گفت: استمرار جلسات و نشست‌های شهرداران استان با مجموعه شهرداری شیراز مورد تأکید ما است و این رویکرد را به جِد دنبال می‌کنیم.

شهردار شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر