کد خبر: 182381 A

سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد فارس از همکاری بیش از ۷۰۰ کانون در اجرای طرح قرآنی ۱۴۴۸ خبرداد و گفت: مهلت ارسال فرم های ثبت نام تا ۱۵ تیرماه است.


سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد فارس از همکاری بیش از ۷۰۰ کانون در اجرای طرح قرآنی ۱۴۴۸ خبرداد و گفت: مهلت ارسال فرم های ثبت نام تا ۱۵ تیرماه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، حجت الاسلام غلامحسین نیازی، با تشریح اجرای طرح قرآنی ۱۴۴۸ در استان فارس در جلسه هماهنگی این طرح گفت: این طرح به مناسبت یک هزار و چهارصد و چهل و هشتمین سال نزول قرآن کریم با محوریت سبک زندگی اسلامی در حال برگزاری است.

سرپرست نمایندگی خبرگزاری شبستان در فارس مهلت ارسال فرم های ثبت نام را تا ۱۵ تیرماه اعلام کرد و ادامه داد: طرح قرآنی ۱۴۴۸ به تمامی یک هزار و ۸۰ کانون های فرهنگی و هنری مساجد در مناطق مختلف شهری و روستایی استان اعلام و ثبت نام در این طرح از اواخر خردادماه آغاز شده است.

وی با تاکید بر اینکه این طرح با همکاری دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد فارس و کانون تخصصی قرآن ثارالله(ع) در استان در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: ۶۰ خانه‌ نور و شعب وابسته به مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله استان فارس برگزار می‌شود و شرکت کنندگان پس از ثبت نام در کلاس های آموزشی آیات موضوعی قرآن کریم با محوریت سبک زندگی اسلامی شرکت خواهند کرد.

حجت الاسلام نیازی افزود: پس از پایان کلاس ها، آزمون نهایی به‌صورت همزمان برگزار می‌شود و نفرات برتر در مراسم قرعه‌کشی ملی شرکت داده خواهند شد که پنج هزار کمک هزینه سفرهای زیارتی حج عمره، کربلا و مشهد مقدس و همچنین هزاران جایزه نفیس و ارزشمند دیگر از جوائز این طرح است.

استان فارس سبک زندگی شهری و روستایی فرهنگی و هنری قرآن قرآن کریم کانون های فرهنگی و هنری مساجد کربلا کلاس های آموزشی مشهد مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر