کد خبر: 203690 A

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس:

در جلسه روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس بر ارائه خدمات مناسب به دانشجویان جدید الورود این دانشگاه تاکید شد.

در جلسه روسای مراکز وواحدهای دانشگاه پیام نور استان فارس بر ارائه خدمات مناسب به دانشجویان جدید الورود این دانشگاه تاکید شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نوراستان فارس، دراین نشست که به میزبانی دانشگاه پیام نور سپیدان برگزار شده بود، رئیس دانشگاه پیام نوراستان بر برنامه ریزی دقیق و منظم برای آغاز سال تحصیلی جدید خصوصاً ثبت نام از دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه تاکید کرد.

سعید مظلومیان با اشاره به برخی موفقیت‌های صورت گرفته در یکسال گذشته از سوی دولت تدبیر وامید، اظهارداشت: موفقیت‌های دولت یازدهم در طول یکسال اخیر، در همه حوزه‌ها خصوصاً در بحثمهارتورم، سیاست خارجی وتنش زدایی، حوزه سلامت و… برکسی پوشیده نیست.

وی افزود: تورم که در سالهای گذشته به رقم‌های بالای ۴۰درصدی رسیده بود به ۲۴ درصد کاهش یافته است که امیدواریم با درایت دولت، شاهد تک رقمی شدن تورم برای اولین بار بعد از انقلاب باشیم.

وی افزود: در زمینه سیاست خارجی، ایران هراسی‌هایی که در کشورهای غربی وجود داشت بسیار کاهش پیدا کرده و ارتباطات خوبی نیز با کشورهای همسایه وسایر کشور‌ها برقرار شده است که نشان دهنده سیاست خوب دولت است که امیدواریم منافع آن شامل همه مردم شود.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس یادآور شد: علیرغم اینکه در کشورهای همسایه ناامنی است به حمد ویاری خداوند درکشورمان امنیت خوبی برقرار است که جای شکرگذاری دارد.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود، اظهار داشت: فلسفه وجودی دانشگاه بخاطر دانشجویان مظلومیان با اشاره به آغاز بازگشایی دانشگاه‌ها بر تقویت پاسخگویی به دانشجویان تاکید کرد و یادآور شد: برگزاری جلسات پرسش وپاسخ با دانشجویان ونشست‌های توجیهی برای دانشجویان، از بروز مشکلات تحصیلی آنان پیشگیری خواهد کرد.

وی دانشجو محوری را یک اصل مورد مهم در دستور کار مسئولین دانشگاه عنوان کرد و یادآور شد: باید جاذبه لازم برای تحصیل متقاضیان در دانشگاه پیام نور ایجاد کنیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس همچنین اضافه کرد: پرونده‌های دانشجویان قبل از فرا رسیدن زمان فارغ التحصیلی دانشجو باید بررسی شود تا دانشجویان در زمان فارغ التحصیلی با مشکلی مواجه نشوند.

دکتر مظلومیان افزود: دانشگاه پیام نور استان فارس از نظر راه اندازی دوره‌های تحصیلات تکمیلی رشد بسیار بالایی داشته است که دراین راستا درسال‌های اخیر تعداد رشته‌های مقطع کار‌شناسی ارشد از ۱۱ رشته به ۳۶ رشته کار‌شناسی ارشد افزایش یافته است که سه رشته دکتری نیز راه اندازی شده است.

استان فارس ایران تورم دانشگاه پیام نور دولت رئیس دانشگاه روابط عمومی سلامت سیاست خارجی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر