کد خبر: 205568 A

با حضور معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی خرم بید معرفی شد.

با حضور معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی فارس، رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی خرم بید معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از شیراز، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی فارس در این جلسه گفت: برای مقابله با تهاجم فرهنگی باید همه نهادهای فرهنگی بسیج شویم و یک کار جمعی انجام دهیم و از موازی کاری پرهیز کنیم.

حجت السلام شکرالله دانش ادامه داد: تقویت بنیان‌های دینی و فرهنگی در راستای توسعه جامعه، لزوم مشارکت همه مردم و مسئولین در اجرای برنامه‌های فرهنگی و نقش فرهنگ و دین و تقویت باورهای دینی در کاهش آسیبهای اجتماعی و بزه کاریهای اخلاقی بسیار موثر ومثمر ثمراست.

وی خاطرنشان کرد: تنها دین نجات بخش از منظر امام راحل(ع)، اسلام ناب محمدی و اسلامی است که از برکت وجود اهل بیت عصمت و طهارت(ع) به ما رسیده و همه باید در این عرصه فعالیت کنیم.

در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام نقوی امام جمعه صفاشهر گفت: اگر انسان‌ها برای ورود به هر مسئولیتی صداقت در رفتار و گفتار را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند بی‌شک در پایان آن مسئولیت هم صادقانه عمل خواهد کرد.

حجت‌الاسلام نقوی در ادامه بر لزوم تشکیل نهاد‌ها و سازمان‌های فرهنگی جهت ترویج فرهنگ صحیح دینی در سطح جامعه بیان داشت: سازمان تبلیغات اسلامی از جمله نهادهایی است که با هدف اعتلای فرهنگ نغز و پربار اسلام راستین و تبلور حیات معنوی و تعیین و ترویج شاخص‌های اعتقادی، بنیاد نهاده شد.

علی زمانی فرماندارشهرستان خرم بید نیز خواستار استفاده از ظرفیت‌های موجود این شهرستان از سوی حجت‌الاسلام موحد شد و اظهار داشت: استفاده از نقاط قوت و رفع نقاط ضعف و همچنین بهره برداری از ظرفیت هیئت‌های مذهبی و مساجد و همچنین مراکز و موسسات قرآنی که توسط رییس قبلی اداره تبلیغات اسلامی نور فراهم گردیده است در ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت‌های فرهنگی و دینی کمک موثری خواهد کرد.

در پایان این جلسه با حکم مدیر کل تبلیغات اسلامی استان فارس حجت‌الاسلام سید مهدی می‌رقادری(موحد) به‌عنوان رییس اداره تبلیغات اسلامی خرم بید معرفی و از زحمات حجت‌الاسلام هاشمیان‌پور تقدیر و تشکر شد.

اجرای برنامه های فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی ارتقای سطح امام راحل بسیج بیت عصمت و طهارت تبلیغات اسلامی دین معاون مقابله با تهاجم فرهنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر